Windows 32 – 64 Bit Bilgisayarlar için Tam Özellikli Yedekleme Aracı

Backup4all, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel yedekleme yapılandırmaları tanımlamanızı sağlayan tam özellikli bir yedekleme aracıdır. Yerleşik brülör yazılımını kullanarak yerel veya ağ konumlarına, uzak FTP sunucularına veya CD / DVD’ye yedekleyebilirsiniz.

Yedeklemeler ile ilgili herhangi bir yapılandırma ayarlaması yapabilmeniz için, size her adımda yardımcı olan yedekleme sihirbazı kolaylık sağlayacak. İsteğe bağlı dosya filtreleri (öznitelik, tarih, boyut, isim vb.) Ve servis olarak gözetimsiz yedeklemelerinizi çalıştırmak için dahili bir zamanlayıcı içerir.

Backup4all ayrıca son yedeklemeden bu yana hangi dosyaların değiştiğini görmenizi ve bir sonraki yedeklemenin istatistiklerini önizlemenizi sağlar. Kullanılan dosyaları yedekleyebilir ek özellikler parola koruması, AES şifreleme, zip sıkıştırma, Explorer entegrasyonu, artımlı / diferansiyel yedekleme, CRC32 doğrulama, disk alanı kapsar ve daha fazlasını içerir.

Backup4all, eşlenen ağ sürücüleri, DVD / CDR / CDRW ortamları ve UNC yolları da dahil olmak üzere herhangi bir sürücü harfiyle de çalışmaktadır.

Backup4all Sistem Bilgileri

Boyut: 116.86 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Backup4all İndir (Windows için Özel Veri Yedekleme Programı)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status