August 15, 2022


Ücretsiz Dosya ve Klasör Şifreleme Programı

AxCrypt şifreleme programı sayesinde güvenli bir şekilde, saklanan belgeler ve e-posta eklentileri ile paylaşmak ve çalışmak için kullanılır. Belgeleriniz bir belge paylaşım hizmeti alanlarında veya dosya sunucusunda ise, AxCrypt, özellikle çok uygundur ve genellikle sorunsuz bir şekilde entegre olur.

AxCrypt böyle yerel sabit disk veya ağ sunucusunda depolanan özel mektuplar, yazışmalar, iş bilgileri, sağlık bilgileri, finans bilgileri gibi belgelerinizi korumak için mükemmeldir. Sadece herhangi bir belge dosyasına sağ tıklayın ve AxCrypt ile şifreleyebilirsiniz.

Axcrypt ücretsiz olarak indirin ve Windows bilgisayara kurulumu yapın. Kurulumdan sonra programı çalıştırın. Axcrypt hesabına giriş yapın ve bunun için özel bir şifre belirleyin. Programın kullanımı çok kolaydır, şifrelemek istediğiniz dosyaları, belgeleri programın içine sürükleyin ve bırakın. Evet bu kadar, dosya şifreleme işlemi bitmiştir. Çünkü daha önceden şifreli hesabınıza giriş yaptığınız için diğer bilgisayarlardan veya Android ve iOS mobil cihazlardan Axcrypt hesabınıza giriş yaparak şifrelenmiş dosyalara erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Axcrypt Mobil sürümü ile güvenli dosyalarını Android ve iOS cihazlarda açabilirsiniz. Güçlü şifreleme kullanarak istediğiniz sayıda dosyayı güvence altına alabilirsiniz. Windows Gezgini ile sağ tıklama bütünleştirmesi, AxCrypt’i Windows’daki tek tek dosyaları güvence altına almanın en kolay yoludur.

Çift tıklama entegrasyonu, güvenli olmayan dosyalarla çalışmak için güvenli dosyaları açmak, düzenlemek ve kaydetmek kadar kolay hale getirir. Şifreleri başkalarıyla paylaşın ve güvenli dosyaların diğer AxCrypt kullanıcıları tarafından kendi şifreleriyle açılmasına izin verin. Güvenli klasörler isteğe bağlı olarak dosyalarınızı otomatik olarak güvence altına alacaktır.

Not: AxCrypt 2‘yi kurarsanız ve eski dosyaları açarsanız bu dosyaların artık AxCrypt 1 ile açılması mümkün olmayacaktır.

Axcrypt Bilgileri

Sürüm: AxCrypt 2.1.1489.0

Boyut: 5.69 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Axcrypt Son Sürüm İndir – Ücretsiz Dosya ve Klasör Şifreleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status