Gelişmiş Video Dönüştürme Programı

AVS Video Converter, Windows sistemlerde kullanabileceğiniz için gelişmiş bir video dönüştürme programıdır. AVS Video Converter, kullanımı kolay ve güçlü bir video biçim dönüştürücüdür. AVS Video Converter, video ile ilişkili çeşitli aktiviteleri yapabilmenizi sağlayan yeni bir programdır.

HD Video (Inc AVCHD, TS, TOD, AVI HD, M2TS, vb), AVI, MP4, WMV, Blu-ray, 3GP, DVD, VOB, MPEG, H.263/H.264 codec, DVR-Encode MS, MKV, FLV, vb video formatları AVS Video Converter ile dönüştürülebilir.

HD-Kamera Videoları Yönetme: AVCHD, MPEG-2 HD, AVI HD, TOD / MOD, M2TS/MTS, vb HD videoları düzenleme, ekleme menüleri, altyazılar, vb AVS Video Converter tarafından desteklenen video formatlarıdır. DVD / Blu-ray diskler yakma desteklenir.

Çeşitli Cihazlar için Video Dönüştürme: AVS Video Converter, iPhone, iPad, iPod Touch, Android tablet, Sony PSP, Amazon Kindle, akıllı telefonlar, taşınabilir medya oynatıcılar, vb video dönüştürmek için hazır önayarları içerir.

avs-video-converter

Kişisel DVD / Blu-ray Videolar Oluşturma: Blu-ray veya DVD formatlarını dönüştürün. Kesme, efektler uygulamak, renkli DVD / Blu-ray menüler ekleyebilirsiniz. Bölümler halinde film bölme ve AVS Video Converter ile DVD / Blu-ray diskleri yakmak.

DropBox için Videolar dönüştürün: AVS Video Converter ile DropBox için video dönüştürme ve Dropbox klasöründen doğrudan cihazınızda videoları oynatabilirsiniz.

Not: AVS Video Converter, AVS4YOU.com program paketinin bir parçasıdır. AVS4YOU.com sitesine birkez kayıt olarak bu paketin içerdiği 27 aracı senelik olarak 29$, ömürboyu için ise 59$ karşılığı kullanabilirsiniz.

AVS Video Converter Bilgileri

Sürüm: AVS Video Converter 9.4.1.594

Boyutu: 62.41 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AVS Video Converter Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status