October 5, 2022


Ücretsiz ve Türkçe Video Dönüştürme Programı

Avi2Dvd, özellikle bilgisayar ve televizyonda video izlemenizi sağlayan araçlar için uygun formatlara dönüştürme yapma imkanı sunan ücretsiz ve Türkçe programdır. DVD/SVCD/VCD gibi cihazlarda video izlemek için popüler video formatlarını kolayca dönüştürmeyi sağlar.

Çok sayıda ses çıkışını ve üç harfli harici altyazı desteği içermektedir. Avi/Ogm/Mkv/Mp4/Wmv/DVD video formatlarından video oynatıcı araçlar için dönüştürme yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, Avi2Dvd ayrıca avi, mkv ve mp4 kaplarında High Definition (HD) filmleri de yönetir. Avi2Dvd’nin en yeni sürümleri DV-AVI videolarını kabul eder, böylece dijital video kameralarından çekilen avi’leri işleme yeteneğine sahiptir.

Avi2Dvd, bölüm / ses / altyazı düğmeleri ile yarı profesyonel DVD menüler oluşturur. Bu yardımcı program tamamen ücretsizdir.

avi2dvd

Avi2Dvd’nin codec bileşenine bağımlı olduğuna dikkat edin, mega-codec paketleri, bu avi’den DVD’ye dönüştürücüsünü etkiler. Özellikler bölümünde önerilen codec bileşenlerini yüklemeyi deneyin. Morgan splitter, örneğin, Avi2Dvd ile birkaç sorun verdiği bilinmektedir. Bir codec sorununuz olduğunda, desteklenmeyen codec bileşenini kaldırdığınızdan emin olun ve Avi2Dvd’yi yeniden yüklemeyi deneyin.

Avi2Dvd indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. OneDrive, pCloud ve Google Drive üzerinden yükleme yapılmaktadır. Sizde uygun olanı seçerek indirebilirsiniz.

Avi2Dvd Bilgileri

Sürüm: Avi2Dvd 0.6.4

Boyut: 35.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Üretici: Trust Fm

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Avi2Dvd Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status