October 5, 2022


AVG Tuneup 2013: PC Performans Artırma Programı

AVG PC Tuneup bilgisayarınızın performansını artırmak, bilgisayarınızı hızlandırmak için geliştirilen uzman bir program. AVG standartlarında kaliteli bir program. AVG Tuneup programı sayesinde fark edilecek derecede hızlanma yapacak.

AVG Tuneup bilgisayarınız için en yüksek performans – Bilgisayarınızı hızlandırarak, temizleyerek ve güçlendirerek daha fazla disk alanı ve daha uzun pil ömrü sağlayan Türkçe pc hızlandırma programı.

Bilgisayarınızı en yüksek hızına döndürür

Bilgisayarınızda gözle görülür hız artışı sağlar. Bilgisayarınızı ilk aldığınızda ne kadar hızlı olduğunu hatırlıyor musunuz? Sadece bu hızı geri getirmiyoruz; isterseniz Turbo Modu kullanarak internette gezinmek, oyun oynamak ve video izlemek için ekstra güçten de yararlanabilirsiniz.

Bilgisayarınızın en iyi performansını muhafaza eder

Bilgisayarınızın otomatik olarak hızlandırılmasını ve bakımının yapılmasını sağlar. Hızlanmak iyidir, ancak tek bir kez yapıldığında hiçbir anlamı yoktur. Bilgisayarınızın sürekli olarak en yüksek hızda çalışması için devamlı arka planda çalışırız.

Donmaları ve çakışmaları durdurur

Bilgisayarınızdaki sorunların çözülmesi için yardımcı araçlar içerir. Tıpkı her an elinizin altında bir doktor ve temizlikçi bulunması gibi. Bilgisayar sorunlarına neden olan boşluk ve hataları bulup onararak bilgisayarınızı temizleriz.

Pilinizin ömrünü uzatır

En çok ihtiyacınız olan zamanlarda daha az güç tüketimi sağlar. Hepimiz bu durumu yaşamışızdır. Önemli bir dosyayı bitirmek üzeresiniz ve pilinizin bitiyor. Artık pilinizin ihtiyaç duymadığınız şeylere güç harcamasını engelleyerek daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.

Çok değerli disk alanlarını boşaltır

Bilgisayarınızı sadeleştirmek ve temizlemek için temel araçlar içerir. Hepimizin bilgisayarları olması gerekenden daha karmaşık. Karşılaştığımız şeylerin yarısının ne olduğunu, gerekli olup olmadığını ve nasıl silebileceğimizi bilmiyoruz. Bilgisayarınızı gereksiz işlemlere karşı analiz ederek bunlardan birkaç basit tık ile nasıl kurtulabileceğinizi gösteririz. Sonuç? Daha hızlı bir bilgisayar ve sizin için çok daha fazla alan.

En önemli dosyalarınızın en küçük bir izini dahi bırakmaz

Özel dosyaları güvende tutmak için temel koruma sağlar. Silme düğmesini kullandığınızda içiniz tamamen rahat olmaz. Öğütücü düğmesiyle olur.

Eksiksiz performansı otomatik olarak sunar

Kesintisiz performans onarımı sağlar. Hatırlayacak ne kadar az şey varsa o kadar iyidir. Bilgisayarınızı sürekli olarak izler ve durumu hakkında sizi bilgilendiririz. Siz bilgisayar başında değilken de rutin bakımları gerçekleştirerek sizi bu işlerle uğraşmaktan kurtarırız.

Bilgisayarınıza hassas ayar yaparak performansını daha da artırır

Özelleştirebileceğiniz gelişmiş performans ayarları vardır. Uzman düzeyinde bir kullanıcıysanız endişe etmenize gerek yok. Her şeyi istediğiniz gibi hassas olarak ayarlayabileceğiniz geniş bir araç yelpazesi mevcuttur.

AVG Tuneup programının ücretsiz deneme sürümüdür. Sonrasında programı satın almanız gerekiyor.

Boyutu: 58.80 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AVG PC Tuneup 2013 3 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status