August 13, 2022


Gelişmiş internet güvenliği ve antivirüs programı

AVG Internet Security, Windows sistemler ve sınırsız sayıda cihazlar için tasarlanmış internet güvenliği ve bilgisayarı tüm virüslere ve zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gelişmiş bir güvenlik programıdır. Internet Security şimdiye kadar AVG programlarından en iyisi diyebiliriz. Artık, hem zararlı yazılımları hem de performans sorunlarını tarayarak sahte web sitelerini engellemeye yardımcı oluyor. Ayrıca, yepyeni basit tasarımıyla nasıl korunduğunuzu görebiliyorsunuz.

Gelişmiş virüslerden koruma özelliği sayesinde Bilgisayar, Web ve E-posta koruması sağlar. Gerçek zamanlı koruma, bilgisayarınızı virüs, casus yazılım, rootkit, truva atı ve diğer zararlı yazılımlara karşı korumaya yardımcı olur. Koruma, güvenli olmayan bağlantıları, indirmeleri ve e-posta eklerini engellemenin yanı sıra çıkarılabilir USB ve DVD sürücülerini hızlıca taramaya da olanak sağlar. Peki, en iyi kısmını duymak ister misiniz? Güvenliği otomatik olarak günceller ve en yeni tehditlerin dahi size ulaşmasını engellemek için gelişmiş bir yapay zeka ve gerçek zamanlı analiz özelliğini kullanır.

Bilgisayar Korsanı Saldırılarına Karşı Koruma özelliği sayesinde siz farkında olmadan bilgisayarınıza sızmaya çalışan bilgisayar korsanlarını sisteminizden uzak tutun. Geliştirilmiş Güvenlik Duvarı, bilgisayarınıza gizlice girip kişisel dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve parolalarınızı çalmaya çalışan suçluları ve meraklıları kolayca püskürtür.

Kişisel Veri Koruması özelliği sayesinde banka ve diğer önemli bilgileriniz başkalarının eline geçmez. En kişisel fotoğraflarınızı ve dosyalarınızı şifreleyerek saklayın veya seçtiğiniz dosyaları kalıcı olarak parçalayın. Böylece, bilgisayarınıza başkaları girse bile ailenizin, arkadaşlarınızın ve hırsızların size ait olan şeyleri görmesini engelleyebilirsiniz.

Ödeme Koruması özelliği sayesinde internet üzerinden alışveriş yaparken güvende olursunuz. İnternette gezinirken, alışveriş yaparken veya bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirirken, ihtiyacınız olan ek korumayı sağlar. Kötü niyetli kişilerin parolalarınızı ve kredi kartı bilgilerinizi ele geçirmesini önlemek için istenmeyen e-postaları, sahtekarlıkları ve sahte web sitelerini engeller.

Ayrıca tüm Android cihazlarınız için sınırsız virüslerden koruma hizmeti de sağlar. Özel uygulamalarınızı ve fotoğraflarınızı kilitleyebilir, kaybederseniz telefonunuzu bulmanıza yardımcı olabilir ve hırsızları kişisel verilerinizden uzak tutabiliriz. Mac bilgisayarların da korumaya ihtiyacı olduğundan, onlar da kapsam dahiline girer.

AVG Internet Security Bilgileri

Boyut: 3.28 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AVG Internet Security Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status