August 15, 2022


Windows için Ücretsiz Türkçe Antivirüs Programı

AVG AntiVirus FREE Windows cihazlar için ücretsiz olarak hizmet veren AVG antivirüs programlarından birisidir. Program Türkçe arayüz ile kullanılabiliyor.

Programın bu sürümü bedava olarak kullanılabiliyor ancak destek verdiği hizmetler sınırlı sayıdadır. Tabi kapsamlı olarak destek almak için programın pro sürümünü satın alarak kullanabilirsiniz. Ancak şunu hatırlatmakta fayda var ki ücretsiz bu sürümü bile virüs, casus yazılımlar ve karşılaşılacak diğer kötü amaçlı yazılımları engeller, güvensiz bağlantı ve e-posta adreslerini engeller, PC’yi tarayarak performans sorunlarını bildirir ve online olarak güvenlik güncellemeleri almanızı sağlamak gibi başlıca konularda yardımcı olur. Eğer bunlar bana yeter derseniz ise o zaman pro sürüme hiç bulaşmayın derim.

Sonu olarak AVG Anti-Virus (Free Edition), temel antivirüs koruması yanı sıra AVG LinkScanner (Link Tarayıcı), E-Posta Koruması, Kimlik Koruma ve kayıt hatalarını taramak için bir sistem analizörü gibi çeşitli ek araçlar sunan bir antivirüs tarayıcısıdır. Ücretsiz sürümün özellikleri sınırlıdır ancak gerçek zamanlı koruma ve otomatik güncellemelerin yanı sıra tüm temel tarama işlevlerini de içerir.

AVG AntiVirus FREE sistem bilgileri:

Boyut: 3.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AVG AntiVirus FREE Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status