AV Video Karaoke Maker

AV Video Karaoke Maker, bir videoya müzik ve şarkı sözleri ekleyerek bir karaoke video oluşturmak üzere bunları senkronize etmenizi sağlayan bir karaoke yaratıcısıdır. Müzik, şarkı sözü ve resim veya video dosyalarından karaoke yapın. Çok çeşitli giriş video, ses ve görüntü formatlarını ve çıkış video formatlarını destekler. Ayrıca karaoke düzenleme için bir dalga çizelgesine de sahiptir.

Program, video, ses ve görüntüler, kolay karaoke düzenleme dalga formu, ithalat ve ihracat işlevleri için artı daha fazlasını keşfetmek için çeşitli giriş formatlarını destekliyor.

Video Karaoke Maker, ev bilgisayarınızı bir karaoke stüdyosu haline dönüştürür. Karaoke şarkısı için en sevdiğiniz müzikleri dönüştürebilir veya ses olmadan melodiden keyif alabilirsiniz.

av-video-karaoke-maker

AV Video Karaoke Maker programı ayrıca DVD film altyazıları oluşturmak için de kullanılabilir. Metni kolayca düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca AV Video Karaoke Maker ile bir şarkı için video klip yapabilirsiniz.

Ev bilgisayarınızı bir karaoke stüdyosu yapın: Karaoke videolarınızı oluşturun ve PC’nizden doğrudan oynatın.

Film DVD’si için altyazı oluşturma: Bu program, DVD film altyazılarınızı oluşturmak için de kullanılabilir. Metni kolayca düzenleyin.

av-video-karaoke-maker-1

Vokalleri stereo şarkılardan kaldır: Favori müziklerinizi karaoke şarkısı olarak dönüştürün ya da ses olmadan melodiyi tadın.

Bir şarkı için bir video klip yapma: Hareketsiz görüntü ekleyin, müzik ekleyin ve senkronize edin ve videolara dönüştürün. Daha kolay.

Boyut: 7.73 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AV Video Karaoke Maker 1.0.27 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status