September 29, 2022


AutoCAD Dosyaları Koruma Programı

AutoCAD OwnerGuard, AutoCAD ile yaptığınız çizimleri dosyaları korumanıza ve şifrelemenize yardımcı olur. AutoCAD dosyaları koruma altına almak için yardımcı olacaktır.

AutoCAD OwnerGuard, Autodesk AutoCAD çizimleri (DWG) için gerçek zamanlı güvenlik, dağıtım, yayıncılık, filigran, lisans ve hak yönetimi (DRM) çözümleri sağlamak için OwnerGuard teknolojisinin tüm gücünü kullanıyor. Artık çizim kullanımları, dağıtım ve mülkiyet hakları üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz.

AutoCAD çizimlerini belirli bir yerine kilitleyin. Çizimleriniz için yüksek güvenlik son kullanma tarihi ve / veya çalışma süresi sınırlamaları tanımlayın. Çizimlerinize istediğiniz baskı filigranlarını uygulayın. Çok küçük bir kullanıcı tarafında DRM yöneticisi (OwnerGuard Lisans Yöneticisi) kullanarak tüm gerekli sınırlamaları kontrol edin ve uygulayın. Kullanıcılarınızın DRM sorunlarını, çizimlerinize çevrimdışı erişmelerine izin vererek en aza indirin.

Çizimleriniz üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz halde kolayca dağıtın ve satın. OwnerGuard sizin için sahiplik haklarını korurken, AutoCAD çizimlerini oluşturma, düzenleme veya dağıtma konusunda işbirliği yapın. Korunan içeriğinizi daha önce olduğu gibi istediğiniz yöntemi ve ortamı kullanarak saklayın, aktarın ve paylaşın.

autocad-ownerguard-ikon

AutoCAD OwnerGuard ile AutoCAD çizimleri koruma altına alarak daha güvenli şekilde aktarma ve paylaşma yapabilirsiniz.

AutoCAD OwnerGuard Bilgileri

Sürüm: AutoCAD OwnerGuard 12.9.1

Boyut: 8.73 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Armjisoft

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AutoCAD OwnerGuard Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status