Tarayıcı Ana Sayfa Değiştirme/Temizleme/Bakım Programı

Auslogics Browser Care benzersiz yeni araç, PC’nizde yüklü tüm tarayıcılarda (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome) kontrolü tamamen geri almayı sağlayan ücretsiz web tarayıcı yönetme ve bakım programıdır. Tarayıcıyı temizlemek, hızlandırmak ve en iyi performans için web tarayıcınızın bakımını yapar.

Auslogics Browser Care tarayıcı ayarlarını düzenleme, tarayıcı ana sayfa ve arama motoru değişikliklerini düzenleme, cache/önbelleği temizleme vs bir çok yönetim bakım özellikleri sunan muhteşem bir programdır. Tarayıcıdan istenmeyen araç çubukları veya eklentileri kaldırın. İstenmeyen ana sayfa değişikliklerini önleme. Varsayılan olarak tercih edilen arama motoru ayarlama. Sürücünüzü karıştırmayan ve tarayıcınızı hızlandırmak için cache/önbelleği temizleme. Tüm tarayıcıları yönetin.

Auslogics Browser Care

Eklentiler ve araç çubukları genellikle haberimiz olmadan bilgisayara gizlice eklenebilir. Bazı eklentiler düpedüz kötü niyetli olabilir iken, tarayıcıların yavaşlamasına, hata ve donmasına neden olabilir. Auslogics Tarayıcı Care web tarayıcılarında yüklü tüm eklentileri ve araç çubuklarını sıralar, güvensiz ya da sadece gereksiz olanları kaldırmak için yardımcı olur.

Uygun bir panelden tüm tarayıcıları yönetme

Auslogics Browser Care ile tek bir yerde tüm yüklü tarayıcıları görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Auslogics Browser Care durum ve güvenlik değerlendirmesi, hem de varsayılan olarak ayarlanır web sayfası ve arama motoru ile birlikte her tarayıcı için tüm eklentileri listesini içerir. Ana sayfa değiştirilmişse, bu araç ile tarama oturumları başlatmak için istediğiniz sayfaya değiştirebilirsiniz.

Auslogics Browser Care Bilgileri

Son Sürüm: Auslogics Browser Care 2.0.0.0

Boyutu: 7.29 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Auslogics Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Auslogics Browser Care 2.0.0.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status