September 29, 2022


Audition – Dans Oyunu

Dans etmeyi sevenler için hazırlanmış çok güzel bir dans oyunu. Oynarken bile yerinde duramayacaksınız. Dans oyunları, tüm dünyadaki oyuncular arasında popülerlik ve farklı platformlar için hızla artmaktadır; PC dahil. Audition Online oyunu artık Steam üzerinde mevcuttur. Ücretsiz olarak Steam üzerinden yüklemeniz gerekir.

Audition, çok oyunculu online bir dans oyunudur. Audition’da bir odada, avatar’ınla en güzel şarkılar eşliğinde dans ederek 6 kişiye kadar çarpışabiliyorsun. Çeşitli oyun modlarında oynayabilir, story mode’unu kullanabilir, son moda eşyalarla avatar’ını donatabilir, kendi FAM’ını açabilir ve hatta sanal bir evlilik bile yapabilirsin. Audition, büyük bir eğlence vaat eden bir parti ve dans oyunu.

 

Dans & Parti Oyunu

Audition sadece bir parti oyunu değil, aynı zamanda bir dans oyunu. Bu ücretsiz, çok oyunculu online oyunda, online dans pistinde Avrupa’nın her köşesinden oyuncuyla birlikte oynayabilir veya onlarla yarışabilirsin – bu parti oyunu çok oyunculu eğlenceyi garanti ediyor!

Dans oyunu Audition’ı oynamak için tek yapman gereken oyun istemcisini yüklemek ve elbette alaplaya’ya kayıtlı olmak – bundan sonra parti oyunu başlamaya hazır demektir. Bir not daha: bu dans oyununu tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve oynayabilirsin.

İster çaylak ol, ister bir profesyonel, Audition dans oyunu topluluğunda herkes sıcak bir şekilde karşılanır. Rehber mode’u ilk adımlarını atarken sana yardımcı olacaktır. Rehberi tamamladıktan sonra farklı pek çok oyun mode’unda oynayarak yeteneklerini geliştirebilir ve kısa sürede bir profesyonel olabilirsin. Mükemmeliyetçi olman veya oyunda serbest stili savunman önemli değil, parti oyunu Audition’dan çok uzun bir süre gerçekten keyif alacaksın.

 

Audition, çok sayıda rakibini alt edebileceğin eğlenceli, online bir dans oyunu değil sadece. Hepsinin ötesinde, dans oyunu topluluğunda hem sohbet edebileceğin hem de birlikte dans edebileceğin pek çok arkadaş edinebilirsin. Bu parti oyununu çok özel kılan bir şey de burada sanal bir ilişki kurma ve hatta evlenme şansına sahip olman. Audition sadece eğlenceden de ibaret değil çünkü burada oyun becerilerini de göstermen gerekiyor. Bu dans oyunu aynı zamanda flört için de son derece aranan bir ortam. Sanal ortamda çekici görünebilmen için son moda kıyafet ve eşyalarla sürekli güncellenen oyun-içi bir mağaza da mevcut. Avatar’ın için şık eşyalar satın alabilir ve kendine özgü karakterini yaratabilirsin. Audition’da parti oyununun parlayan yıldızı sen olabilirsin.

 

Ve bir dans oyunu için çok önemli olan bir şeyi atlamayalım – müzik! Audition, bolca güzel, akılda kalıcı müzik de içeriyor. Audition’da yer alan parti oyunu müzik kayıtlarının yanı sıra popüler gruplardan son derece havalı şarkıların da tadını çıkar. Audition’ın harika müzikleri, onu mutlaka oynanması gereken bir dans oyunu yapıyor.

Çok sayıda farklı oyun mode’u ve zorluk derecesi, enfes müzikler, son moda bir grafik tasarımı ve birbirine kenetlenmiş bir topluluk, hepsi de Audition’ın en esas ve eğlenceli,çok oyunculu parti oyunu olmasının sebepleri. Kendin gör ve bu dans oyununu mutlaka dene!

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Audition – Dans Oyunu Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status