October 5, 2022


Audacity: Ses Düzenleme ve Kaydetme Programı

Audacity multi-track ses kaydı ve ses düzenleme için kullanabileceğiniz Windows sistemler için ücretsiz, açık kaynak, çapraz platform ses yazılımıdır. Audacity Windows, Mac, GNU / Linux ve diğer işletim sistemleri için kullanılabilir.

Audacity mikrofon veya mikser aracılığıyla canlı ses kaydı yapmak ya da diğer medya kayıtlarından dijital ortama aktarmak için yardımcı olacaktır. Bazı ses kartları ile ve herhangi bir Windows sürümünde Audacity ile ses yakalayabilirsiniz.

Cihaz Araç Çubuğu birden fazla kayıt ve oynatma cihazları yönetmek için yardımcı olacaktır. Ses kaydetme boyunca kaydettikten sonra veya önce ses düzeyini izleyebilirsiniz. Mikrofon, hat girişi, USB / Firewire cihazları ve diğerlerinden ses kaydı yapabilirsiniz. Aygıt Araç Çubuğunda “Windows WASAPI” ana bilgisayarda seçerek kayıtları oynatmak mümkündür.

Zamanlayıcı kayıt ve aktifleştirilmiş ses kaydı özelliklerine sahiptir. Multi-track kayıtları oluşturmak için varolan parçalar üzerine kopyalama yapabilirsiniz.

audacity-son-surum-turkce-indir

Bilgisayarınızdaki mevcut ses dosyalarını içe aktararak bunları düzenleyebilir ve diğer dosyalar veya yeni kayıtlar ile birleştirebilirsiniz. Aynı anda birden fazla dosya da dahil olmak üzere, birçok farklı dosya biçimlerinde kayıtları aktarmayı sağlar. Müzikleri veya ses parçalarını birleştirmek için de Audacity iyi bir seçim olabilir.

MP3, WAV, AIFF, OR, FLAC ve Ogg Vorbis formattaki ses dosyalarını içe veya dışa aktarabilirsiniz.

Kes, kopyala, yapıştır, sil ile kolay düzenleme imkanı sağlar. Sınırsız sayıda geri alma veya yenileme özelliğine sahiptir. Herhangi bir düzenleme yaparken korkmanıza gerek yoktur. Yanlış yaptığınız durumlarda hiçbir sınırlama olmadan geri alabilirsiniz. Çok sayıda track / ses parçalarını düzenleyebilir veya karıştırabilirsiniz. Mix yapmak isteyenler içinde iyi bir seçenek olabilir.

Genel olarak, Audacity ses dosyalarını düzenlemek, ses kaydı yapmak, ses dosyalarını karıştırmak ve daha bir çok özellikleri ile ücretsiz olmasına rağmen başarılı bir programdır. Sürekli ses dosyaları ile uğraşıyorsanız bilgisayarınızda olması gereken bir program olduğunu düşünüyorum.

Audacity Bilgileri

Boyut: 23.08 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7 Vista, XP

Üretici: Audacity

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 7 Ekim 2018

    müzik yapmak istiyorum

"Audacity Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status