August 10, 2022


aTunes: Windows için ekolayzer ve müzik oynatıcı program

aTunes gelişmiş özelliklere sahip müzik dosyalarını oynatmak, düzenlemek ve ekolayzer içeren Windows sistemler için ücretsiz bir müzik yönetici programıdır. Hem müziklerinizi dinleyebilir, çalma listesi oluşturarak en sevdiğiniz müziklere anında ulaşabilir ve ayrıca radyo uygulaması ile de dilediğiniz zaman radyo dinleyebilirsiniz.

aTunes programı ile ses kontrolü ekolayzer ayarları yapabilirsiniz. Sıfırlama özelliği ile ayarlamalarınızı sıfırlayabilirsiniz.

Araçlar menüsünde bulunan Radyo Ekle yazısına tıkladığınızda açılan pencereye radyo kanalının ismini ve adresini girerek aTunes’a radyo kanalı ekleyebilir, Radio Browser ile de kayıtlı radyolardan dilediğinizi dinleyebilirsiniz.

atunes-indir

aTunes Özellikleri:

MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC, MP4, RA, RM vb vir çok ses formatını çalıştırabilirsiniz. Online radyo dinleme desteği var. MPlayer oynatıcı motorunu kullanır. Ses kontrolu ve sessizlik (mute) fonksiyonu içerir. Karaoke, equalizer ve OSD özellikleri vardır. Karışık ve tekrar dinleme seçenekleri. Programı çalıştırmak için bilgisayarınızda Java Runtime yüklü olması gerekir.

Program için gerekli: Java Runtime

aTunes Bilgileri

Son Sürüm: aTunes 3.1.2

Boyutu: 35.41 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows

Üretici: aTunes

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"aTunes İndir (Windows)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status