Attribute Changer: Dosya/Klasör Tarih, Saat vb Değiştirme

Attribute Changer dosya ve klasörlerin özelliklerini, özniteliklerini değiştirmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe programdır.

Attribute Changer, dosyalar, klasörler ve Windows Gezgini sürücüler üzerinde sağ tıkladığınızda parmaklarınızın ucunda mevcut güçlü bir Windows Explorer eklentisi var. Uygulama heyecan verici özellikleri ile yüklenir ve Microsoft Windows günlük görevleri için günlük yönetmenize yardımcı olur.

Fotoğraf tarih ve saati değiştirme; Kamera ile bir fotoğraf çektiniz ama saat, tarih dilimi yanlış oldu. Attribute Changer sadece birkaç fare tıklaması ile fotoğraf saat ve tarihini değiştirmeye yardımcı olacak bir programdır.

Dosya / Klasör tarih ve saati değiştirme; Farklı diskler etrafında dosya ve klasörleri taşıma, tarih ve saat damgaları istenmeyen değişikliklere yol açabilir. Attribute Changer ile tarih ve saati yeniden düzenleme, senkronize etme.

Dosya ve Klasör özniteliklerini değiştirme; Dosyalarınızı modifikasyonlara karşı korumak için, salt okunur veya içeriğini değiştirmeden belirli bir dosyanın yeni bir yedekleme sürümü zorlamak gerekir yapmak ister misiniz?. Olasılıklar sonsuz.

Attribute Changer Ekran Görüntüsü

attribute-changer-indir- attribute-changer-indir-1-

Attribute Changer Bilgileri

Son Sürüm: Attribute Changer 7.11

Boyutu: 3.06 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Ücretici: Romain Petges

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Attribute Changer 7.11 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status