İnternetten yüzlerce dosya, program, oyun vs indiriyoruz. İndirdiğimiz dosyalar ile bilgisayarımıza istenmeyen araç çubukları yüklenebilir. Ya da yazılım yüklediğimiz zaman farkında olmadan zararlı yazılımlar yükleriz. Bunları kaldırmak istediğimiz zaman sorun yaşayabiliriz. Program Ekle/Kaldır kısmından kaldırmada da sıkıntı yaşabilirsiniz.

Casus yazılımları elle kaldırmak yerine üçüncü parti bir yazılımdan faydalanabiliriz. Junkware Removal Tool programı sayesinde tek bir tıklama ile araç çubukları, eklentileri kaldırmak mümkün olacak.

ask-toolbar-babylon-vs-kaldirma-programi

Zararlı yazılımlar arasında Ask Toolbar, Babylon araç çubukları yer alır. Özellikle bunları kaldırma da çok sorun yaşarız. Artık kolay bir şekilde bu zararlı yazılımlardan kurtulmuş olacaksınız.

Junkware Removal Tool programı aşağıdaki araç çubuklarını kaldırır;

Ask Toolbar, Babylon, Blekko, Claro / iSearch, Conduit, Crossrider, DealPly, Delta, Facemoods / Funmoods, Findgala, Globasearch, Hao123, iLivid, Iminent, IncrediBar, MocaFlix, MyWebSearch, PerformerSoft, Privitize, Qvo6, Searchqu, Snap Do, Swag Bucks, Wajam, Web Assistant, WhiteSmoke, Zugo.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ask Toolbar, Babylon vs Kaldırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status