January 21, 2022


Ashampoo Snap 5: Görüntü Yakalama, Ekran Videosu Çekme Programı

Ashampoo Snap 5 kaliteli bir ekran görüntüsü yakalama ve ayrıca video kaydetme programıdır. Ashampoo Snap bilgisayardan video çekme imkanı sunuyor. Bilgisayar web kamerası ile dilediğiniz şekilde video kaydı yapabilirsiniz.

Ashampoo Snap 5 sürümü ücretsiz olarak sunulmaktadır artık. Dilerseniz Ashampoo Snap 5 sürümünü bedava olarak kullanın veya Ashampoo Snap Son Sürümü indirebilirsiniz.

Ashampoo Snap olası tüm olasılıklar kapsayacak şekilde çoklu çekim modları sağlar. Ashampoo Snap zaten sabit aralıklarla yakalama zamanlayıcı tabanlı sağlamasına karşın, bazı durumlarda görüntü yakalama sayesinde mümkün yüksek framerate gerektirir. Ashampoo Snap, video ve ses codec ayarlarını Framerate, formatı ve bit hızı dahil olmak üzere özelleştirilebilir. Ses kaydı herhangi bir geçerli Windows kayıt aygıtı yoluyla desteklenmektedir.

Video modunu kullanarak videolar ve demolar kaydedebilirsiniz. Film sahnelerini veya bilgisayar oyunlarından bölümleri kaydedebilir, video olarak rehberler hazırlayabilirsiniz. Video kaydı sırasında cursor ve yakınlaştırma efekti de kullanabilirsiniz.

Ashampoo Snap 5 ekran yakalama ve video kaydetme programı Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Ashampoo Snap 5 aşağıdaki bağlantıdan indirmede sorun yaşarsanız buradan Yandex disk üzerine eklediğimiz bağlantıdan da indirebilirsiniz.

Boyutu: 23.27 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ashampoo Snap 5 İndir (Ücretsiz)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status