August 10, 2022


Ashampoo Music Studio: Ücretsiz müzik stdüyosu

Ashampoo Music Studio 2016 bir ses dosyası düzenleme yazılımıdır. Yazılım ile Audio CD’lerinizi ripleme, ses dosyalarının biçimlerini değiştirme, CD, DVD ve BLU-RAY disklere yazdırabilme, çalma liseleri oluşturma işlemlerini kusursuz biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yazılımla ses kaydı yapabilir, ses dosyalarının ses güçlerini aynı seviyeye getirebilir, kalitelerini arttırabilirsiniz.

Harika bir kullanıcı arayüzüne sahip olan yazılım bu sayede tüm görevleri birkaç tıklama ile kolay biçimde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Normal ve uzman olmak üzere bilgisayar kullanıcılarının kendi seviyelerine uygun olan kullanım modu sunmakta, bu sayede herkesin yazılımı kullanabilmesine imkan tanımaktadır.

Ashampoo Music Studio Genel Özellikleri:

  • CD’leri ripleme: sahip olunan Audio CD’leri doğrudan WMA, MP3, OGG, FLAC ve WAV biçimlerinde kaydedebilme.
  • CD’lerden veri toplama: Audio CD’ler üzerindeki albüm, parça, sanatçı bilgilerini çevrimiçi veritabanından yararlanarak kendiliğinden toplayabilme.
  • Çalma listesi: M3U, PLS, ASX, P4U ve WPL biçimlerinde çalma listeleri oluşturabilme.
  • Yazdırma: Çalma listeleri düzenlenerek tek veya karışık biçimli dosyalardan oluşan verileri Audio, veri, CD, DVD ve BLU-RAY disk olarak yazdırabilme.
  • Düzenleme: Ses dosyalarını düzenleme. Sanatçı, parça vb. bilgileri değiştirme. Parçaları diğer biçimlere dönüştürme. Parçalar üzerinde kesme, karıştırma işlemleri yapma.
  • Kayıt: WMA, MP3, OGG, FLAC veya WAV dosyaları halinde ses kaydı yapabilme.
  • Onarma: zarar görmüş dijital ses dosyalarını bulma, onarma ve oynatma.

ashampoo-music-studio-6

Kullanıcı Arayüzü: Ürünü tamamen yeniden tasarladık ve maksimum netliği sağlamak ve göreve odaklanmaya yardımcı olabilmek için dağınıklığı kaldırdık.

Daha Fazla Hız: Music Studio her zamankinden daha akıcı hissediyor. Ortalama olarak, ürün lansmanı üç saniyedan daha az sürer ve çalışmaya başlar. Şimdi çok çekirdek desteği ile ses dönüştürme özelliğinde daha hızlı sonuçlar veriyor.

Video-2-Music: Favori videonuzdaki müziği hiç almak istediniz mi? Music Studio 4 ile yapabilirsiniz. Video-2-Music basit seç ve tıkla işlemiyle ses çıkarmanızı sağlar – Hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Mix Tape: Sadece Music Studio’da – müzik koleksiyonunuza yeni türler ekleyin ve sunduğu destek ile sorunsuz bir şekilde en sevdiğiniz şarkıları birleştirin.

Program kurulumunda otomatik olarak zaten Türkçe olarak kurulur. Eğer bu konuda sıkıntı olursa bu Türkçe dil desteğini indirin ve kurun.

Ashampoo Music Studio Bilgileri

Sürüm: Ashampoo Music Studio 6.1.0

Boyutu: 39.06 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 20 Nisan 2013

    WaLh bende dj olmak istiyorum ama cok aradım bulamıyorumm dj programlarını remix yapcam bulamıyorum eğer baska bir parca geirsen ismini yazsan oraya emek hırsızı oluyor yapmak istiyorum bende remix

"Ashampoo Music Studio 2016 Türkçe İndir (Ücretsiz)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status