Ashampoo Movie Studio: Gelişmiş Video Düzenleme Programı

Ashampoo Movie Studio, video kesme, dönüştürme, birleştirme gibi özellikler sunan video hazırlama ve düzenleme imkanı sunan gelişmiş Türkçe programdır. Ashampoo Movie Studio, video hazırlamak için mükemmel özellikler sunan kaliteli bir programdır. Kendi videonuzu yapmak istiyorsanız ve iyi seçenekleri olan bir program arıyorsanız bu programı denemenizi tavsiye ederim.

Ashampoo Movie Studio, filmlerinizi başından sonuna kadar adım adım düzenlemek ve üretmek için ihtiyacınız olacak her şeyi içerir.

  • Videoları kesin, kırpın ve dönüştürün
  • Fon müziği ekleyin
  • Geçiş efektleri ve metinler uygulayın
  • Dosyaya çıkartın veya disk oluşturun

Ashampoo Movie Studio, videolarınızı düzenlemek ve üretmek için ihtiyacınız olacak tüm özelliklerle gelir. Filmlerinizi kesin ve kırpın: Sahneleri kısaltın veya tamamen kesin ve istenmeyen reklamlardan kurtulun. Sahneler geçişlerle sorunsuz bir şekilde uyum sağlar: Sahneler arasında yumuşak geçişler ile kusursuz bir film deneyimi sağlayın ve filmlerinize sinematik bir derinlik uygulayın.

Metinlerin yerini belirleyin: İzleyicilerinizin kaydırma ve animasyonlu metinlerle mesajları kaçırmadığından emin olun. Işıklar ve sesler ile oynayın: Parlaklık, kontrast ve doygunluğu ayarlamak için ince ayar denetimlerini kullanın. Fon müziği ekleyin, ses seviyesini ve oynatma hızlarını ayarlayın. Daha çok derin bir etki için ince efektler uygulayın.

Eserinizi üretin ve yayınlayın: Düzenlemeyi tamamladığınızda, Ashampoo Movie Studio içerisinden direkt olarak film diskinizi oluşturarak filminizi arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşın.

Ashampoo Movie Studio Ekran Görüntüsü

Ashampoo Movie Studio indir-video yapma programi

Ashampoo Movie Studio Bilgileri

Son Sürüm: Ashampoo Movie Studio 1.0.17

Boyutu: 166.60 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Ashampoo

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ashampoo Movie Studio 1.0.17 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status