Ücretsiz CD / DVD Yazdırma Programı

Ashampoo tarafından geliştirilen Ashampoo Burning Studio Free, Ashampoo Burning Studio programının  ücretsiz versiyonudur.Ashampoo Burning Studio blu ray disklerini de yazabilen başarılı bir CD, DVD yazma programıdır. ABSF, cd, dvd ve blue-ray diskleri yaratmak kadar optik disk imajı oluşturmak için de kullanılabilecek, ücretsiz ve kullanılışı kolay bir optik disk düzenleme programıdır.

Çoğu kullanıcı CD, DVD yazma uygulamlarının zorluğundan şikayetçidir. Bazen doğru bir fonksiyonu ararken vaktinizi boşa harcadığınızı farkedersiniz. Ashampoo Burning Studio sizin ne istediğinizi bilir: Kolaylıkla, hızlı, maksimum kalitede ve minimum uğraşla CD, DVD yazmak.

Disk görüntüleri oluşturma ve CD / DVD / Blu-ray yakma. Yankma hızı ve diğer seçenekler otomatik olarak ayarlanabilir. Kolayca ses, video veya veri diskleri kopyalama. Daha sonra tekrar aynı diskleri yakmak, böylece proje dosyaları kaydetme. CD-RW / DVD + RW / DVD-RW / DVD-RAM / BD-RES silme. Üzerinde 1700 CD, DVD ve Blu-ray yakmak için entegre desteği.

Ashampoo Burning Studio Free son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • enes
    19 Mayıs 2012

    guzel

  • 15 Kasım 2012

    daha indimedim

"Ashampoo Burning Studio Free 6.76 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status