August 14, 2022


Ücretsiz CD/DVD, Blu-Ray Yazdırma, Yakma Programı

Ashampoo tarafından geliştirilen Ashampoo Burning Studio Free, Ashampoo Burning Studio programının  ücretsiz versiyonudur.Ashampoo Burning Studio blu ray disklerini de yazabilen başarılı bir CD, DVD yazma programıdır. ABSF, cd, dvd ve blue-ray diskleri yaratmak kadar optik disk imajı oluşturmak için de kullanılabilecek, ücretsiz ve kullanılışı kolay bir optik disk düzenleme programıdır.

Çoklu-disk dosya yedekleme ve CD, DVD ve Blu-ray diskler üzerine geri yükleme. Güçlü şifre koruması ile sıkıştırılmış yedek arşiv oluşturma. Birden fazla CD, DVD veya Blu-ray diskler üzerinde otomatik olarak bölünmüş arşivler. Arşiv içeriğini orijinal konumlarına Geri Yükleme. Entegre Audio CD Ripper – WMA veya WAV dosyaları olarak ses parçaları saklamak. Yazmak istediğiniz kopya sayısı (tüm disk biçimleri için kullanılabilir) ayarı için yeni seçenek.

Dosyaları ve klasörleri veri CD’leri / DVD / Blu-ray diskleri olarak yakma. WAV, MP3, FLAC, WMA ve Ogg Vorbis dosyalarını Audio CD Burn, ses CD’si oluşturma, yakma. MP3-CD’ler oluşturabilirsiniz. Video DVD, Video CD (VCD) veya Super Video CD (S-VCD) yakma.

Ashampoo Burning Studio Free indir-cd dvd yazma programi

Disk görüntüleri oluşturma ve CD / DVD / Blu-ray yakma. Yankma hızı ve diğer seçenekler otomatik olarak ayarlanabilir. Kolayca ses, video veya veri diskleri kopyalama. Daha sonra tekrar aynı diskleri yakmak, böylece proje dosyaları kaydetme. CD-RW / DVD + RW / DVD-RW / DVD-RAM / BD-RES silme. Üzerinde 1700 CD, DVD ve Blu-ray yakmak için entegre desteği.

Çoğu kullanıcı CD, DVD yazma uygulamlarının zorluğundan şikayetçidir. Bazen doğru bir fonksiyonu ararken vaktinizi boşa harcadığınızı farkedersiniz. Ashampoo Burning Studio sizin ne istediğinizi bilir: Kolaylıkla, hızlı, maksimum kalitede ve minimum uğraşla CD, DVD yazmak.

Windows XP, Vista (32 Bit/64 Bit), Windows 7 (32 Bit/64 Bit), Windows 8 (32 Bit/64 Bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 13.67 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ashampoo Burning Studio 6 FREE Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status