August 15, 2022


Android için Arayanın Nerede Olduğunu Bilen Program

Arayanın yerini gösteren program, arayan kişinin yerini bulma, arayan numara nerede, arayan kişinin yerini gösteren program, arayanın yerini bulma, arayan numaranin yerini bulma, arayanın konumunu öğrenme, arayanin yerini gösteren program, arayan nerede, konum öğrenme.

Sizi arayan kişinin nerede olduğunu, konumunu bilmek ister misiniz? Android mobil telefonunuzdan sizi arayan numaranın yerini bulabileceksiniz.

Mobile Phone Number 2 Location ücretsiz uygulaması sayesinde, sizi arayan numaranın nerede olduğunu, hangi konumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

android-arayan-numaranin-konumunu-ogrenme-programi-indir

Uygulama ücretsiz olması gerçekten güzel bir durum ve ayrıca en önemli özelliği ise her hangi bir internet bağlantısına gerek duyulmaması. İnternetsiz olarak uygulamayı kullanın.

Mobile Phone Number 2 Location uygulaması sadece Hindistan, ABD ve Kanada’yı desteklemektedir. Geliştirmelere Türkiye’de dahil olur mu belli değil.

Cevapsız çağrılar / çağrıları / bilinmeyen bir numaradan SMS almak, biz arayanın yerini ve servis sağlayıcı bulmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. (İnternet bağlantısı olmadan)

android-arayan-numaranin-konumunu-ogrenme-programi-indir-1

Mobile Phone Number 2 Location uygulamasının Türkiye’yi desteklediğini pek zannetmiyorum ama ilerleyen sürümlerinde eklenebilir diye düşünüyorum. Yinede uygulamayı deneyebilirsiniz.

Mobile Phone Number 2 Location uygulaması Android 4.1 ve üzeri sürümlerinde çalışır.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • Feruh
    10 Mart 2016

    Aradigim numaralari yerine belir lemek istiyorum

"Arayan Kişinin Yerini Gösteren Program" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status