Ultra yüksek hızlı HD video dönüştürücü ve oynatıcı

Apowersoft Video Dönüştürücü (Video Converter Studio), en az video kalite kaybıyla, videoları istediğiniz formata dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Video dönüştürme olayını çok basit hale getirmektedir. Basit bir dönüştürücüden ziyade video dönüştürücü, video düzenleyici, video oynatıcı, video indirici ve ekran kaydedici araçları da içermektedir. Tek bir programda 5 program bulacaksınız.

Her türlü Video/Ses Fomatını Dönüştürme: Video Dönüştürücü tüm video ve ses formatlarını destekler. Videoları geniş yelpazede çıktı formatına dönüştürmenize olanak verir. Ayrıca çerçebe boyut, genişliği, yüksekliği ve bit hızı gibi video parametrelerini dönüştürme işleminden önce özelleştirebilirsiniz. Yeni popüler formatlar sık sık format listesine eklenmektedir.

HD Videoları Dönüştürme: Basit video dönüştürücü video kalitesini orijinal video kalitesine göre %100 korur. Ayrıca HD MP4, HD MTS ve hatta 4K standartındaki formatlar dahil neredeyse tüm yaygın formatlara dönüştürme gücündedir. Dönüştürme fonksiyonunun yanı sıra tek işlemle inanılmaz yüksek hızda çoklu video dönüştürmeyi destekler.

Esnek Video Düzenleme: Apowersoft Video Dönüştürücü özel bir düzenleme özelliğine sahiptir bu özellikle kullanıcılar video klipleri birleştirme, video dosyalarını kesip/kırma, efekt uygulama, filigran etkileme gibi işlemleri uygulayabilirler. Fazla tek kuruş vermeden, dakikalar içinde evde çektiğiniz videoları profesyonel bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

apowersoft-video-donusturucu-indir apowersoft-video-donusturucu-indir-1

Orijinal videoları küçük parçalara bölebilir ve video dosyasının boş kenarını Kırpma fonksiyonunu kullanarak silebilirsiniz. Video renk zıtlığı, parlaklığı ve canlılığını ayarlamanıza olanak veren video efekt düzenleyiciyle birlikte gelir. Dahası, ihtiyacınıza göre videolarınızı döndürebilirsiniz.

Farklı çok sayıda videoyu tek bir dosyada birleştirebilirsiniz. Online video paylaşım sitelerinden indirdiğiniz çok sayıda parçayı tek bir video halinde izlemek oldukça kullanışlı bir özelliktir.

Videolara filigran veya efekt ekleyerek markalaştırmak oldukça kolaydır. Kişiselleştirilmiş bir ev videosu oluşturmak için fotoğraf veya metin ekleyebilirsiniz. JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF, EMF, WMF, EXIF, ICO, TIFF ve TXT gibi filigran türlerinin tamamı desteklenmektedir.

Bu HD video dönüştürücü harici alt yazı aktarımını destekler. Dahili alt yazı düzenleyiciyle yazıların fontu, font stili, boyutu, efektleri ve pozisyonunu düzenlemek çok kolaydır. Farklı dil dosyalarını da desteklemektedir.

Kusursuz bir Oynatma Deneyimi: Dönüştürme işleminden sonra en güncel videoları bilgisayarınıza, DVD’nize ya da taşınabilir cihazlarınıza aktarabilir sorunsuzca çalabilirsiniz. iPhone 6, iPad, Samsung, Nexus, Sony ve diğer bir çok dijital cihazda çalınabilecek formatlardan seçiminizi yapabilirsiniz. Hatta video deneyimini büyük ekran TV’ye taşıyabilirsiniz.

Apowersoft Video Dönüştürücü program Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Yaklaşık 35 MB dosya boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Apowersoft Video Dönüştürücü İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status