August 15, 2022


Android / iOS telefon ve tablet yöneticisi

Apowersoft Telefon Yöneticisi (Phone Manager Pro), Android ve iOS tabanlı telefonları ve tabletleri bilgisayardan yönetmek için kullanacağınız ücretsiz ve Türkçe programdır. Telefonları bilgisayardan yönetmek her zaman çok kolay olmuştur. Özellikle telefona dosya aktarmak için en faydalı araçlardan biridir.

Apowersoft Telefon Yöneticisi, USB kablo bağlantısı ve WiFi yoluyla telefon ve bilgisayar arasında bağlantı sağlayarak veri aktarımı yapmaya imkan sağlar. Bağlantı sağlandıktan sonra, Android / iOS telefon ve tabletlerdeki resimler, videolar, müzikler, notlar, kişiler, mesajlar, uygulamalar ve kitaplar üzerinde kontrol sağlar. Android ve iOS (iPhone, iPad, iPod touch) cihazlardaki verileri yedekleme imkanı da sunar.

Telefon ve Bilgisayar arasındaki Veriyi Kolaylıkla Yönet/Aktar: Apowersoft Telefon Yöneticisi, bilgisayarınız ve telefonlarınız arasında müzik, video, fotoğraf, kişiler, eKitaplar, SMS, uygulamalar, çağrı geçmişleri, yer işaretleri, notlar ve diğer dosyaları kolaylıkla ve bir o kadar profesyonelce yönetme ve aktarma yöntemini sunuyor. Bu telefon dosya yöneticisini bilgisayarınıza bağlamanın iki yolu var; USB kablosu veya Wi-Fi bağlantısıyla.

USB ile bağlantı: Temin edilen USB kablosuyla cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın. Mobil cihazınız bağlandığında ve Apowersoft Telefon Yöneticisi tarafından algılandığında mobil cihazdaki tüm veriler Windows’da gösterilir.

WiFi üzerinden bağlantı: Android/iOS cihazınızı WiFi ağı üzerinden bilgisayarınıza bağlayın. Android telefonlar için QR kodu tarayarak bağlanmayı etkinleştirebilir ya da doğrulama kodunu girebilirsiniz. iOS telefonlar için iTunes aracılığıyla bazı ayarları değiştirmeniz ve uygulama üzerinde WiFi bağlantıya izin vermeniz gerekir.

Mobil Veriyi Kolayca Yedekleyin: Bu Android dosya yöneticisi telefondaki kişiler, belgeler, fotoğraflar vb. tüm önemli verileri yedeklemenizi sağlar. Cihazınızın ciddi hasar görmesi, kaybolması ya da çalınması ihtimaline karşın verilerinizi her zaman güvenli bir şekilde yerel sürücünüzde saklayabilirsiniz. Verileri yedeklemenin yanı sıra bu araç önceki yedekleme işlemlerinden tek bir tıkla geri yükleme özelliğini sunar.

Telefonunuzu Bilgisayarınıza Yansıtın: Bu profesyonel telefon yöneticisiyle telefonunuzu bilgisayara yansıtmak artık gerçeğe dönüyor. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınız sürece bu akıllı uygulama telefon ekranınızı bilgisayarınızda gösterir. Oyun oynarken, web’de gezinirken, video izlerken, müzik dinlerken ya da öğretici bir videoda göstermeniz gereken bir şey olduğunda tüm hareketleriniz veya içerik avucunuz içinden bilgisayarınızın büyük ekranına yansıtılır. Bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasındaki en iyi kombinasyonu sunar.

apowersoft-telefon-yoneticisi-indir apowersoft-telefon-yoneticisi-indir-1

Masaüstü bilgisayarınızdan SMS gönderin: Uzun ve içerikli bir mesaj gönderirken telefonu elinizde tutmak istemiyorsanız bunu mesajın daha büyük ekranda gösterildiği bilgisayarınızda çok daha dikkatli bir şekilde halledebilirsiniz.

Mobil ekran görüntüsü alın: Dahili Kaydedici fonksiyonu iOS/Android cihazlarınızdaki her şeyi gerçek zamanlı olarak kaydetmenizi sağlar, böylece öğretici videoları ya da diğer işlerinizi çok kolay şekilde hazırlarsınız. Ayrıca kaydedilen dosyaların çıktı formatını ve kalitesini ayarlamak da mümkün. Bunlara ek olarak bu telefon yönetme yazılımı mobil ekranını sadece tek tıkla görüntüye dönüştürebilir.

Android ve iOS Tabanlı Cihazları Destekler

Bu mobil cihaz yöneticisi iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPad, Samsung Galaxy S6, S6 Edge, HTC One M9, Google Nexus, Sony Xperia dahil olmak üzere tüm Android ve iOS cihazlarla mükemmel şekilde çalışır. Dahası, Apowersoft Telefon Yöneticisile bir bilgisayar üzerinde birden fazla telefonu senkronize edebilirsiniz bu şekilde mobil bilgilerinizi ayrı ve gizli şekilde saklarsınız.

Android: Android 3.0 ve üzeri sürümler ile uyumludur. Samsung, HTC, Sony, Motorola, LG, Google Nexus, Huawei, One Plus, Android tablet vb.

iOS: iOS 10/9/8/7 sistemler ile uyumludur. iPhone 7, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 4s, iPad mini, iPad Air, iPad 4, yeni iPad vb.

Apowersoft Telefon Yöneticisi, Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemler ile uyumludur. Ücretsiz ev Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Yaklaşık 50 MB dosya boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Apowersoft Telefon Yöneticisi İndir – Android / iOS Telefon ve Tablet Yöneticisi" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status