Android Ekranını Windows Bilgisayara Aktarın ve Ekranı Kaydedin

Apowersoft Android Kaydedici, Android telefon veya tablet ekranını bilgisayara aktararak ekran görüntüsünü almayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe program. Her Android mobil cihazın kendine özgü ekran görüntüsü alma kısayolu vardır. Samsung Galaxy S3 Mini’de açma-kapatma tuşuna ve Home tuşuna basılı tutularak ekran görüntüsü alınır. Bazılarında ses kısma tuşuna basılı tutularak ekran görüntüsü alınır. Dediğimiz her cihaz için farklı kombinasyon vardır. Peki hiç bunları düşünmeden büyük ekranda kolayca Android ekran görüntüsünü almak istemez misiniz?

Apowersoft Android Kaydedici, Windows bilgisayarla Android cihaz arasında bağlantı sağlar ve Android ekranı bilgisayar üzerine yansıtır. Bilgisayar üzerinde kolayca dilediğiniz şekilde ekran görüntüsü almanızı sağlar. Bundan daha kolay ne olabilir ki? Bu telefonda ekran görüntüsü nasıl alınıyordu, yok diğer telefonda nasıl alınıyordu diye bir sorununuz olmayacak artık.

Android cihazınızı bilgisayara bağlayın: Program Android cihazı bilgisayara kolaylıkla bağlamanızı sağlar. Bu Android ekran kaydedici yardımıyla, cihazınızı ve bilgisayarınızı aynı Wi-Fi ağına bağlayıp yayına başlayabilirsiniz. Android cihazında görüntülenen her şey anında bilgisayarda izlenebilecektir.

Gerçek zamanlı görüntü: Bu Android ekran kaydedici oyun, müzik, film, video çağrıları gibi ve çok daha fazlasını Android’den bilgisayara gerçek zamanlı olarak hatasız yayınlama ve kaydetme imkanı sunar. Ses de gecikme olmadan eşleşir. Bu şekilde mobil cihazınızı bilgisayarınızdan daha geniş bir ortamda görüntüleyebilirsiniz. Sunum yaparken, film izlerken ve heyecanlı oyunlar oynarken bu çok faydalı olur.

Ekranı Kolayca Kaydetme: Apowersoft Android Kaydedici sadece Android ekranını PC’ye ya da Mac’e aktarmakla kalmaz aynı zamanda tek tıkla ekran görüntüsünü yakalar. Bunu kullanarak Android ekranını sesle beraber kaydedebilir, ekran görüntüsü alabilir ve bunların yanı sıra ekranı GIF olarak kaydedebilirsiniz. Oyunlar, video sohbetler, öğretici videolar ya da her hangi başka bir şey ne olursa olsun bu Android ekran video kaydedici gördüğünüz/duyduğunuzu elde etmenizi sağlar.

apowersoft-android-kaydedici-indir-windows-pc

Özelleştirilebilir Kaydetme Ayarları: Mac ya da Windows’ta Android ekranını kaydettiğinizde, kayıtları farklı platformlarda sıkıntısız oynatmak için farklı gereksinimlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda, bu Android kaydedici çözünürlüğü, ekran kalitesini, ses kaynağını (sistem sesi, mikrofon ya da her ikisi) ve video formatını (MP4, AVI, WMV, FLV, GIF vb.) kayıtlara göre özelleştirmenize olanak verir. Kayıtlara kolay erişim için onları kaydetmek üzere kendi çıktı dizininizi seçebilirsiniz.

Yükleme ve Paylaşma: Kayıtları yüklemek ya da paylaşmak isterseniz bu Android ekran kaydetme programı bunu anında yapmanız için seçenekler sunar. Videolarını video sunucu sitelere ve YouTube, ShowMore, Google Drive ve Dropbox gibi ücretsiz bulut alanlarına yükleyebilir ya da Facebook, Twitter, Google+ vb. sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. Ardından videolara dilediğiniz zaman internet üzerinden farklı platformlarda erişebilirsiniz.

Apowersoft Android Kaydedici program, Windows 10, 8.1, 8, 7 sistemleri ile ve Android 5.0 ve üzeri sürümleri ile uyumludur.

Not: Android ve Windows bilgisayarınız aynı WiFi ağına bağlı olması gerekir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Apowersoft Android Kaydedici İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status