August 15, 2022


Apache HTTP Server

Apache HTTP Server, Windows bilgisayarda web sunucu oluşturabileceğiniz ve performans açısından en kararlı web sunuculardan biri olan ücretsiz web sunucusudur.

Apache HTTP Sunucu projesi, UNIX ve Windows gibi modern işletim sistemleri için bir açık kaynak HTTP sunucusu geliştirmek ve sürdürmek için geliştirilmiştir. Bu projenin amacı, geçerli HTTP standartlarıyla senkronize şekilde HTTP hizmetleri sağlayan güvenli, verimli ve genişleyebilen bir sunucu sağlamaktır.

Apache HTTP Server projesi, bir HTTP (Web) sunucusunun sağlam, ticari açıdan, özellikli ve serbestçe temin edilebilir bir kaynak kodu uygulaması yaratmayı amaçlayan ortak bir yazılım geliştirme çabasıdır. Proje iletişim ve sunucu ve ilgili belgeleri geliştirmek için interneti ve Web’i kullanarak, dünya çapında bulunan bir grup gönüllü tarafından yönetilmektedir. Bu proje Apache Software Foundation’un bir parçasıdır. Buna ek olarak, yüzlerce kullanıcı projeye fikir, kod ve dokümantasyon katkıda bulundu. Bu dosya, Apache HTTP Sunucusu’nun geçmişini kısaca açıklamak ve birçok katılımcıyı tanımak için hazırlanmıştır.

Apache’yi kullanarak PHP ve MySQL destekli veritabanları oluşturabilir Bunları webden önce bilgisayarınızda da deneyebilirsiniz.

Apache HTTP Server Bilgileri

Sürüm: Apache HTTP Server 2.2.25

Boyut: 6.14 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Apache Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Apache HTTP Server Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status