Ücretsiz Disk Bölümlerini Yönetme Programı

AOMEI Partition Assistant Standard Edition, dosya sistemi dönüştürücüler gibi gelişmiş özellikleri parmaklarınızın ucuna getiren, önceden deneyiminiz olsun veya olmasın kolaylıkla sabit diskleri (harddisk) yönetmeyi sağlar. Alternatif olarak, adım adım sihirbaz yardımıyla işlemleri birlikte yürütebilirsiniz.

Sekiz sihirbaz: Gelişmiş doğasına rağmen, AOMEI Partition Assistant Standard Edition birkaç ortak disk işlemlerinde size yol gösterecek sekiz adım sihirbazı ile birlikte geliyor. Diskinizin bir kopyasını yapmak ve bir bölüm kurtarma sihirbazı içeren seçenekleri vardır.

Disk kopyalama: Uygulama nihai yedekleme yöntemi sunarak bozuk sabit diskten dosyaları kurtarmak için mükemmel bir yol sunar. Disk kopyalama sayesinde herhangi bir durum için önlem almış olursunuz.

aomei-partition-assistant-standard-edition-indir

AOMEI Partition Assistant Standard Edition disk bölümlerini düzenlemek için temel özellikler içermektedir. Program Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. 10 MB kadar dosya boyutuna sahiptir. Kolayca bilgisayara yükleyerek çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

AOMEI Partition Assistant Standard Edition programını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AOMEI Partition Assistant Standard Edition İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status