August 10, 2022


Ücretsiz Disk Bölümü Yönetme Programı

AOMEI Partition Assistant Home disk bölümü yönetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Partition Assistant Standard Edition olarakda adlandırılan bu ücretsiz disk bölüm yöneticisi disk ve disk bölümü ile ilgili bir çok ayarlama ve düzenleme yapmanızı sağlar. Bu ücretsiz program bir çok faydalı araçlar sağlıyor. Kullanıcı dostu bir arayüz sayesinde, hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Disk ve Disk Bölümü Yönetme

Extend Partition Wizard bilgisayarı yeniden başlatmadan sistem bölümünü genişletmek için yardımcı olabilir. Özellikle kesintileri en aza indirerek PC performansını en üst düzeye çıkarmak için yeniden başlatmaya gerek olmadan NTFS sistem sürücüsünü genişletmek için, korunan tüm veriler / move bölümünü yeniden boyutlandırmayı sağlar.

Daha büyük birbirine bitişik bölümleri birleştirmek, ya da herhangi bitişik olmayan, ayrılmamış alanları birleştirmeyi sağlar. Farklı kullanımlar için iki veya daha fazla bölüme büyük bir bölümü bölebilirsiniz. Hem disk bölümü birleştirme hem de disk alanı bölme işlemlerini yapmanızı sağlar. MBR ve GPT disk için kayıp veya silinmiş bölümleri kurtarmayı sağlar. Özel hızlı herhangi bir uygulamayı yeniden yüklemeden SSD OS geçirmek isteyen SSD kullanıcıları için tasarlanmıştır.

Sürümü: AOMEI Partition Assistant Home 5.6.2

Boyutu: 9.51 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: AOMEI Technology Co., Ltd

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AOMEI Partition Assistant Home İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status