August 14, 2022


anyTV: Bilgisayardan Televizyon İzleme Programı

anyTV bilgisayarınızda farklı dillerde tüm dünya ülkelerinden yerel, dünya, canlı ve uydudan TV izlemek, radyo dinlemek veya video klipleri izlemek isteyenler için yardımcı olan ücretsiz TV izleme programıdır. Windows bilgisayara indireceğiniz anyTV programı sayesinde ekstra herhangi bir araca ihtiyaç duymadan keyifle televizyon kanalları izleyebilirsiniz.

Program online televizyon izlemenin yanı sıra video klipler ve online radyo imkanı sunar. anyTV programı ile 2640’dan fazla online TV kanalını izleme, 6920’den fazla video klipleri izleme ve 4760’dan fazla online radyo istasyonunu dinleme imkanı sağlar. Yani anlayacağınız bu program sayesinde neredeyse dünyadaki tüm TV kanalları izleyebilir ve radyo yayınları dinleyebilirsiniz.

“anyTV” programının arayüzü çok kullanışlıdır. Sol bölmede seçeceğiniz kategoriye göre TV, radyo, video klip veya favorileriniz listelenir. Sağ erkan kısmında ise görsel olarak izlediğiniz TV kanalların canlı görüntüsünü görebilirsiniz. Alt kısımda ekranı büyütme veya küçültme, yayını durdurma ve ses ayarı yapma seçeneklerini göreceksiniz.

anyTV programını bilgisayarınıza indirin ve çalıştırın. Ülke seçeneklerinden hangi ülkenin TV kanallarını veya radyolarını dinlemek istiyorsanız seçim yapın ve ardından TV, radya, video klip seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Normal veya tam ekran modunda canlı TV yayınları izleyebilirsiniz. Ayrıca listede yer almayan TV kanalını, radyo istasyonunu veya video klibi el ile ekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kanalları, radyo ve video klipleri favorilere ekleyerek kolayca ulaşabilirsiniz. Kanallar üzerine sağ tıklayarak favorilere ekleyebilir, puan verebilir, kanal ana sayfasına gidebilir, çalışıp çalışmayanları belirleyebilir ve kanalı güncelleyebilirsiniz.

anyTV Ekran Görüntüsü

anytv-son-surum-indir-tv-izleme-programi

anyTV Bilgileri

Boyut: 2.10 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"anyTV Son Sürüm İndir – Bilgisayardan Canlı TV İzleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status