August 10, 2022


AnyMP4 DVD Creator: Video DVD’leri Oluşturma Programı

AnyMP4 DVD Creator popüler video formatları; 3GP, MKV, FLV, TS, MP4, ve AVI videoları DVD’ye yazdırmayı sağlayan gelişmiş bir programdır. Bu program ile kolay ve hızlı bir şekilde DVD videolar hazırlayabilirsiniz. Eğitim amaçlı ve iş görüşmeleri için slayt gösterileri sunmak veya diğer amaçlar için video DVD’leri oluşturmanız gerekirse, bu program çözüm olabilir.

anymp4-dvd-creator-indir

Program sadece yazdırma işlevi sunmuyor ayrıca video efektleri ayarlama, kırpma, süsleme ve videoya özel bir filigran ekleme gibi bazı yararlı video düzenleme araçları da sunuyor. En sevdiğiniz filmler için arka plan müzikleri oluşturmak ve kendi filmlerinizi yapmak için iyi bir deneyim yaşayacaksınız. Ayrıca, alt yazı ve ses parçaları ekleme, düzenleme, kaldırma yapabilirsiniz. Ayrıca video dosyalarını işleme imkanı sunan güçlü bir video dönüştürücü özelliği de mevcuttur.

AnyMP4 DVD Creator kısaca özelliklerine bakacak olursak; DVD film için müzik ve altyazı düzenleme ekleme, DVD menü stili / şablonlar ve video efekti özelleştirme, Oluşturulan DVD için arka plan müziği, resim ve açılış filmi ekleme gibi ek özellikler de içerir. DVD video yazdırma ve düzenleme araçları sunan gelişmiş bir program arıyorsanız AnyMP4 DVD Creator programını deneyebilirsiniz.

AnyMP4 DVD Creator Bilgileri

Son Sürüm: AnyMP4 DVD Creator 6.0.38

Boyutu: 30.46 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Anymp4

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AnyMP4 DVD Creator İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status