September 29, 2022


Birçok Video Biçimi Arasında Dönüştürme Yapma Programı

Any Video Converter ücretsiz sürümü AVI, FLV, MOV, MP4, MPG, M2TS, MTS, RM, RMVB, QT, WMV ve diğerlerini içeren çok çeşitli video formatları arasında dönüştürme imkanı sağlar.

Program seçim için hazır kullanımlı dönüşüm profillerini sunar ve manuel olarak el ile de her biçim için ayarlar yapabilirsiniz. Biçim dönüştürmeye ek olarak, program, bir videonun bir bölümünü kırpmak veya birden fazla video dosyasını birleştirebilmek için de kullanılabilir. Diğer özellikleri arasında toplu dönüştürme, videolardan anlık görüntüler yakalama ve daha fazlasını içermektedir.

Any Video Converter aynı zamanda ses parçaları, ses veya arka plan müziklerini videolardan ayıklayabilmenizede olanak sağlar. Dahası, farklı formatlar arasında ses dosyalarını dönüştürmekte mümkün.

Desteklenen video girişleri: MP4, MPEG, VOB, WMV, 3GP, 3G2, MKV, MOD, M2TS, RMVB, AVI, MOV, FLV, F4V, DVR-MS, TOD, DV, MXF, OGG, WEBM ve daha fazlası.

Desteklenen video çıktıları: WMV, MPG, MP4, AVI, ASF, M2TS, 3GP, 3G2, FLV, MKV, SWF, WEBM, HTML5 WEBM, HTML5 OGG, HTML5 MP4 ve daha fazlası.

Desteklenen çıkış aygıtları: iPad Pro, iPad Air, iPad Mini, iPad Mini, iPhone 6S / 6S Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5S, iPhone 5C, Apple TV, Galaxy S III, Google Android, Kindle Fire HD, Sony PSP, Xbox 360 ve daha fazlası.

Any Video Converter Free sistem bilgileri:

Boyut: 41.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Any Video Converter Free Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status