August 13, 2022


Anvil Studio: Ücretsiz MIDI düzenleme, müzik kaydı yapma, nota ekleme programı.

Anvil Studio 2014, MIDI ses dosyalarını düzenleme, müzik kayıt, MIDI ve ses donanımları için beste, standart MIDI ses dosyaları için nota yazmak vb MIDI ses dosyaları ile ilgili aklınıza gelebilecek her şeyi yapmanızı sağlayan ücretsiz bir program.

Anvil Studio 2014 sürümünü, 2013, 2012, 2011 ve 2010 eski sürümleri yüklü aynı bilgisayar üzerinde çalıştırabilirsiniz, eski sürümleri kaldırmanıza gerek yoktur.

Anvil Studio içeriği ve özellikleri; Editörler: Personel, Şarkı Sözleri, Piano Roll, Vurmalı Çalgılar, Döngüler, Ses, Etkinlikler. Dosya formatları: Standart MID ve WAV dosyaları. Piyano Roll/Ritim düzenleyici. Ekrandaki kurulu gitar, piyano klavyesi ile personel notları sürükleyerek ekrana sürüleyebilir, harici MIDI cihazından notları girebilirsiniz. Aynı anda 25 parça görüntüleyebilirsiniz. File/Truncate menüsünden MID dosyalarının süresini kısaltabilirsiniz. File/Merge Song menüsünden  MID dosyaları arasındaki şarkıları kopyalayabilirsiniz. Slur, kreşendo, dekreşendo, fermata, ses titremesi, tekrarlama, DC, DS, segno, coda, prima volta, seconda volta, pp, p, mp, mf, f, ff: dahil standart müzik notaları ekleyebilirsiniz. Ücretsiz sürümü yerleşik SoundFont uyumlu ses kartları için yama desteği. Tascam US-428 External Mixing konsolunu destekler. ASIO, VST, VST-enstrüman, ve isteğe bağlı Pro-Mix aksesuar ile otomasyon desteği.

Anvil Studio Ekran Görüntüsü

Anvil Studio indir

Anvil Studio Bilgileri

Son Sürüm: Anvil Studio 2014.08.03

Boyutu: 3.05 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Willow Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Anvil Studio 2014.08.03 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status