August 15, 2022


Anvi Smart Defender: Bedava Antivirus, Anti-Malware Programı

Anvi Smart Defender virüslere, kötü amaçlı yazılımlara karşı sisteminizi korumaya yardımcı ücretsiz antivirüs, anti-malware programı. Program hem ücretsiz hemde Türkçe dil desteği mevcut. Antivirüs programı arayanlar için ideal bir program.

Virüsler günümüzün en büyük sorunlarından birisidir. Virüslere karşı bilgisayarlarımızı korumak masraflı oluyor. Çünkü kaliteli programlar ücretli olduğu için çoğu kullanıcı tarafından tedarik edilemiyor. Bende sizlerin bu sıkıntısı için kaliteli bir program sunuyorum.

Anvi Smart Defender programı, kötü niyetli yazılımlara karşı truva atları, adware, spyware, botlar ve virüsü gibi diğer tehditlere karşı akıllı ve güçlü bir koruma sağlar. Bilgisayarınızı hızlı tarar ve tehditleri algılar. Bilgisayarı hızlandırmak için sistem optimizasyon fonksiyonu ekler ve daha etkili bilgisayarınızı korumak için cloud tarama özelliği sağlar.

Anvi Smart Defender beş fonksiyon modülü vardır. Tarama, Cloud Tarama, Güvenlik, Sistem Optimizasyonu ve Güncelleme. Tarama işlevi günlük veritabanı güncellemesi ile bilinen tehditlere dayanmaktadır, bu kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı kullanıcıların bilgisayar korumak amacıyla son tehditleri algılar. Cloud Tarama kullanıcıların bilgisayarlarında bilinmeyen veya şüpheli dosyaları doğrulamaya yardımcı olur. Kullanıcıların çevrimiçi sohbet, online işlem olarak internette yaptıkları her şey için gerçek zamanlı koruma sağlar.

Anvi Smart Defender Ekran Görüntüsü

Anvi-Smart-Defender-indir

Anvi Smart Defender Bilgileri

Son Sürüm: Anvi Smart Defender 2.2

Boyutu: 37.44 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Anvi Smart Defender İndir – Ücretsiz Antivirüs ve Anti-Malware Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status