October 5, 2022


Animasyonlu Fare İmleci Yapma Programı

Kendi fare imlecinizi tasarlamak için piyasada pek çok program yok. Programların çoğuda ücretli. Bugün sizlerle paylaşacağım program, animasyonlu fare imleci yapmayı sağlayan profesyonel fare imleci tasarlama programıdır. Bu program sayesinde Windows uygulamalar ve internet siteleri için kendi dilediğiniz gibi animasyonlu fare imleçleri tasarlayabilirsiniz.

Axialis AX-Cursors windows uygulamaları ve web siteleri için fare imleci yapmayı sağlayan profesyonel fare imleci yapma, tasarlama programıdır.

Cursor Workshop ile Windows ve Web siteleri için kendi yüksek kaliteli statik ve animasyonlu fare imleçleri tasarlayın.

İmleçler yeni nesil değişken saydamlığı (alfa kanalı) kullanır. Bu özellik düzgün sınırlar ve gölgeler ile güzel imleçler oluşturmanıza izin verir. Bu tür imleçler oluşturmak için profesyonel bir araca gereksinim vardır. Axialis CursorWorkshop yüksek kalitede fare imleçleri yapmak için tasarlanmıştır.

Kalite kaybı olmadan, orijinal çizilen bir imlecin resim biçimlerini oluşturmaya izin veren güçlü editörün keyfini çıkarın. Imleçler, Windows özelleştirmek veya uygulamaları geliştirmek için oluşturulabilir. Ayrıca internet sitelerine kendi imleçlerinizi ekleyebilirsiniz.

Animasyonlu imleçler oluşturmak için gelişmiş düzenleyiciyi kullanın. Birçok özellik düzgün animasyonlu işaretçiler yapmak için izin verir. Güçlü editör sayesinde her kareyi düzenleyebilirsiniz, ekran gecikmeleri belirlemek ve oluştururken animasyonlu imleç canlı bir önizlemesini görebilirsiniz.

Alfa kanalı ile film şeritleri (BMP, PNG, PSD, JPEG 2000 ile uyumludur …), animasyonlu GIF, FLI / FLC ve daha: Mevcut animasyonlar gelen animasyonlu imleçler oluşturun.

ANI ve CUR kütüphanelerini (ACL) ve EXE ve DLL dosyalarını kontrol edebildiğiniz bu program ile birlikte ekstra birçok özelliğede sahip olacaksınız.

Profesyonel tasarımcılar tarafından yapılmış resimler nesneleri, 128×128 ya da 256×256 yüksek kaliteli PNG biçiminde sağlanmaktadır. Renkler, hafiflik ve kontrast ayarlama, olanaklar neredeyse sınırsızdır.

Axialis AX-Cursors fare imleci yapma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 17.6 MB

Lisans: Deneme Sürümü (30 günlük)

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Animasyonlu Fare İmleci Yapma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status