Android için Yeni Milyoner 2016 oyunu

Bilgi yarışması denince akla hemen Kim Milyoner Olmak İster gelir. Bu bilgi yarışması oyununu hemen hemen oynamayan kalmamıştır. Soruların sürekli aynı olması artık bir yerden sonra zevk vermiyor. Neredeyse tüm soruları ezberleyebiliyoruz. Android için Yeni Milyoner 2016 uygulaması ile bu sorunlar ortadan kalkacak. Yeni sorular ile kendinizi yeniden bilgi yarışması içerisine sokabilirsiniz.

Yeni bilgiler öğrenmek ve bilginizi yeniden denemek için sizde hemen bu ücretsiz uygulamayı indirebilirsiniz. Yeni Milyoner 2016, Milyoner oyununun resmi olmayan Android versiyonudur.

Yeni Milyoner 2016 oyunu Facebook ile entegredir. 4 joker hakkı veriyor. 12.000’den fazla özgün ve güncel sorular mevcuttur. Aldığınız para ödülüne göre ve oynadığınız oyun sayısına göre sıralamaya online olarak bakabilirsiniz. En İyiler, Rekorlar, Arkadaşlarım seçenekleri ile puan sıralamasını gözden geçirebilirsiniz.

android-yeni-milyoner-2016-oyunu-indir

Yeni Milyoner 2016 uygulamasının güncel sürümüne; Lokasyon reyting’e milyonerler haritası eklendi. Lokasyon bazlı reyting geldi. Skorunuzu paylaşabilme fonksiyonu eklendi. Yanlış sorular düzeltildi. Lokasyon reytingi. Facebook ile giriş yapmadan da sıralamaları göre bileceksiniz. Skorunuzu paylaşabilirsiniz. Reklamları kaldırabilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Yarışmadan çekildiğinizde doğru cevabı göreceksiniz.

Yeni Milyoner 2016 uygulaması Android 4.0 ve üzeri sürümleri ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Yeni Milyoner 2016 Oyunu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status