September 29, 2022


Ücretsiz Şarkı Dinleyin, Kırpın ve Düzenleyin

Geliştiricisi General Mobile Official olan ve ücretsiz müzik ve şarkı dinlemenin keyfini süreceğiniz uygulamalardan birisidir. Android telefon ve tabletlere indirerek hizmet alacağınız program müzik dosyalarını dinlerken size rehber olacak. Tek uygulama ile ses dosyalarını Normal, Classical, Dance, Flat, Folk, Heavy Metal, Hip Hop, Jazz, Pop, Rock ve GM Booster ekolayzer olmak üzere çeşitli modlarda dinleyebilirsiniz.

Uygulama size sadece müzik dinlemeniz hususunda yardımcı olmuyor. Ayrıca basit bir şekilde gerekli düzenlemeler yapabileceğiniz seçeneklerde mevcut. Mesela hoşunuza giden müziğin istediğiniz kısımlarını kırparak zil sesleri, alarm, sms gibi sesler için ayarlayabilirsiniz.

Mavi Rüya, Karanlık Dünya, Gri Bulutlar, Yeşil Ada, Kırmızı Çizgi, Go Teması ve Karanlık tema gibi 7 farklı tema arasından seçim yaparak kendine uygun tasarımı seç. Bütün şarkılarınıza tek ekran ile ulaşın. Sıklıkla dinlediğiniz şarkılar için müzik listeleri oluşturun. Ses dosyalarınızı Rock, Pop, Blues, Chill, Electronic, Hip-Hop, Soul, R&B, Jazz, Reggae, Latin, Punk, Funk, Classic, Folk ve diğer olmak üzere 16 farklı kategoriye ayırmakta. Böylece aradığınız şarkıya daha kolay ulaşacaksınız.

Program sistem bilgileri:

Boyut: Cihaza göre değişir

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Android 4.1 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Ücretsiz Müzik Çalma, Şarkı Dinleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status