Android Cihazlar için 5’e 5 Takım Oyunu

Forces of Freedom (Early Access) 5’e 5 olmak üzere 2 farklı takımın karşılıklı savaşlara katılacakları ücretsiz bir PvP MMO oyunlarından birisidir. Takım savaşlarını sevenler için eş zamanlı olarak heyecanlı oyun raundlarda takımınızı kurun ve çatışmalara katılın.

Arkadaşlarınız ile kuracağınız karşılıklı iki takım olarak oynayabilir yada otomatik olarak ayarlanacak savaşlarda Dünya’nın farklı bölgelerinden takımlar ile karşılaşabilirsiniz. Sniper, tüfek gibi farklı silah çeşitlerinden seçimler yapabilirsiniz. 1960’dan bu tarafa Forces of Freedom (Early Access) oyununda çeşitli kıyafetlere sahip askerler, yoğun çatışmalı takım savaşlarının olduğunu çeşitli harita ve oyun modları mevcut.

Aşağıda oyunla ilgili kısa bir tanıtım videosu da mevcut. Arazinin fiziki özellikleri oyuncunuzu etkilemektedir. Asker hızları araziye tepki verir. Örneğin su veya çamur sizi yavaşlatmaktadır. NAM haritası, çapraz ateş pozisyonlarının adil bir miktarını korurken daha fazla rota sunar. Oyun içi skor panosu şimdi diğer oyuncuların sıralamalarını listeler. Son oyun animasyonlarını atlamak için hafifçe vurarak bir sonraki savaşa daha hızlı girin. Geliştirilmiş eğitim sistemi daha iyi bir deneyim kazanmanızı sağlamakta.

Forces of Freedom Tanıtım Videosu:

Forces of Freedom sistem bilgileri:

Boyut: Cihaza göre değişir

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Android 5.0 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Ücretsiz Forces of Freedom PVP MMO Oyunu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status