August 15, 2022


AVG Cleaner – Temizleyici, Hizlandirici ve Pil Tasarrufu uygulaması

AVG Cleaner (eski adıyla AVG TuneUp) ile Android telefon ve Android Tablet mobil cihazınızın sorunsuz çalışmasını sağlayın.

Telefonunuzu bilgisayar gibi kullanıyorsanız bilgisayar gibi de optimize tutmanız gerekir. Task killer, battery saver ve storage space manager gibi bir dizi kullanımı kolay akıllı araç ile mobil cihazınızın ince ayarlarını yaparak daha hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Araç, mobil veri kullanımınızı takip ederek veri limitinizi aşmanızı dahi engelleyebilir.

Android Telefon ve Tableti temizleyin ve pil ömrünü uzatın

Önbellek Temizleyici:

RAM önbellek işlemleri – arka planda çalışan önbelleğe alınmış gereksiz RAM (rastgele erişim belleğini) tespit edip temizleyin.

Akıllı Fotoğraf Temizleme:

2 basit adımda fotoğraf koleksiyonunuzu temizleyin ve daha önemli anı fotoğraflarına yer açın:

1. Bozuk ve benzer fotoğrafları otomatik olarak tespit edin – AVG Cleaner – Temizleyici, Hizlandirici ve Pil Tasarrufu birbirine çok benzeyen, karanlık, bulanık veya düşük kaliteli fotoğraflarınızın tamamını tek adımda bulur.
2. Tutmak istediğiniz fotoğrafları gözden geçirin – hangi fotoğrafların silineceğine karar verin. Fotoğrafı silmek için sola, tutmak için sağa kaydırın.

Geçmiş Temizleyici:

Tarama geçmişi – tarayıcı, pano, uygulama mağazası ve e-posta geçmişleri gibi ihtiyaç duymadığınız öğeleri silin. Tarayıcı geçmişi temizleme, yalnızca Android’in varsayılan tarayıcısı ve Android v6.0 ve öncesi sürümleri için geçerlidir.

Büyük dosyalar – 5 MB’den büyük ortam dosyaları ve belgeleri görüntüleyin ve kolayca temizleyin. Telefon çağrıları günlüğü – AVG Cleaner – Temizleyici, Hizlandirici ve Pil Tasarrufu uygulaması uzun zamandır unutulmuş gelen, giden ve yanıtsız çağrıları silsin.

Uygulama Yöneticisi:

Uygulamaları depolama, RAM (rastgele erişim belleği), pil veya mobil veri tüketimine göre görüntüleyin ve kaldırın. Haftalık tavsiye uygulamamızdan seyrek kullanılan uygulamalar hakkında son kullanıldığı tarihe göre uyarılar alın.

Aşırı RAM tüketerek Çalışan Uygulamaları durmaya zorlayarak hızı artırmak için AVG Cleaner – Temizleyici, Hizlandirici ve Pil Tasarrufu uygulamasını kullanın

Pil Tasarrufu ve İyileştirici:

Pil Tasarrufu – pil ömrünü tüketen öğeleri öğrenmenize yardımcı olur ve bunları kolayca kapatmanızı sağlar.

Pil Profilleri – telefonunuzu istediğiniz biçimde çalıştırmak için “Düşük Pil”, “Ev”, “İş” ve “Otomobil” profillerinden birini seçin (30 günlük ÜCRETSİZ deneme)

AVG TuneUp Sistem Gereksinimleri:

Boyut: Cihaza göre değişir

Lisans: Ücretsiz Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: Cihaza göre değişir

Üretici: AVG

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Telefon ve Tablet İçin AVG TuneUp İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status