Android için Take Cover oyunu

Take Cover, Android mobil cihazlar için tasarlanmış ücretsiz strateji oyunu. Askeri ordunuzu oluşturun, doğru bir şekilde askerleri dağıtmak için etkili savaş stratejisi uygulayın. Kaynakları kullanın, silahları geliştirin, askerleri oluşturun ve düşmanlarınıza karşı ordunuzu koruyun ve düşmanlarınızı yenmek için harika adımlar uygulayın. Bir komutan olarak kariyerinizi geliştirin ve savaş konusunda ne kadar yetenekli ve becerikli olduğunuzu gösterin.

android-take-cover-indir-ucretsiz-mobil-strateji-oyunu

Take Cover oyununda komutan olarak ordunuzu düzene sokun. İleride yapacağınız savaş için tüm hazırlıklarınızı tamamlayın ve tempolu, aksiyon dolu savaş için askerleri kontrol edin.

android-take-cover-indir-ucretsiz-mobil-strateji-oyunu-1 android-take-cover-indir-ucretsiz-mobil-strateji-oyunu-2

Diğer oyuncuların mekanlarına baskınlar yapın. En iyi olduğunuzu kanıtlamak için savunma ve diğer oyunculara karşı savaş stratejinizi gerçekleştirin. Diğer oyuncuların kaynaklarını çalın ve kendi kaynaklarınıza katarak daha fazla kaynak ile daha hızlı gelişim elde edin. Travian benzeri bir oyundur. Eğer daha önceden Travian oyununu oynadıysanız rakipleriniz karşısında büyük bir avantaja sahipsiniz demektir. Online oynanan bir oyundur. Bu nedenle internet bağlantısı gerektirir.

android-take-cover-indir-ucretsiz-mobil-strateji-oyunu-3 android-take-cover-indir-ucretsiz-mobil-strateji-oyunu-4

Her an saldırılara karşı nihai savunma oluşturun. Yeni heyecan verici birimlerin ve yeteneklerin kilidini açarak yapıları genişletin. Çeşitli kombinasyonlar ile özel kuvvetler oluşturun savunma gücünüzü artırın.

 

Android için Take Cover oyununu ücretsiz olarak indirin ve oynayın. Oyun Android 4.1 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Yükleme boyutu her cihaza değişmektedir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Take Cover İndir – Ücretsiz Mobil Strateji Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status