Android Tablet Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Android tabletten silinen dosyaları kurtarmak istiyorum. Android tabletimdeki silinen dosyaları nasıl kurtarabilirim? Android tablette silinen dosyalarımı nasıl geri getirebilirim? Android tabletteki silinen dosyaları kurtarmak mı istiyorsunuz? Yardımcı olacak ücretsiz ve Türkçe bir program mevcut.

Android Recycle Bin ücretsiz ve Türkçe uygulaması şuan beta aşamasında olan silinen dosyaları kurtarma, geri getirme için yardımcı olacaktır. Bu uygulamadan, normal bilgisayarda kullandığınız uygulamaları kıyaslamayın. Android Tablet için silinen dosyaları kurtarma gibi henüz üst düzey programlar mevcut değil. Bu uygulama bir nevi çöp kutusu görevi görüyor.

android silinen dosyalari kurtarma

Android Tablet için geri dönüşüm kutusu diyebilirsiniz. Android Tablet için silinen dosyaları yönetmek için ideal bir program.

Android Recycle Bin Uygulama Özellikleri

Akıllı telefon ve tablet uyumluluğu. Android 2.3.x veya daha üst sürümlerinde çalışır. Ses / video / resim dosyalarını ve daha fazlasını (tüm yaygın bilinen türleri) koruma. Internet bağlantısı gerekmez .. Dahili / Harici / USB depolama koruması. Güvenli dosya silme yöntemi. Düşük pil tüketimi. Düşük kaynak tüketimi. Cihazınızdaki superuser (\ root \) olması gerekmez.

Özgün yolu üzerinde, silinen dosyaları kurtarır. Cihazınızda silinmiş verileri saklar. En iyi kullanıcı deneyimini sunmak için tasarlanmıştır. Çoklu cihazların algılama, filtreleme, dosya arama sağlar. Belgeleri ad, boyut ve türüne göre sıralar. Hızlı tek bir tıklama ile Geri Dönüşüm Kutusu’nu boşaltmayı sağlayan Widget içerir. Siler ve tek ve çoklu olarak geri yükler.

Tüm silinen dosyaları Android Geri Dönüşüm Kutusu içinde saklanır ve daha sonra kendi özgün yolu ile onları geri yüklemek mümkün olacaktır.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Tablet Silinen Dosyaları Kurtarma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status