Android Tablet Geri Dönüşüm Kutusu Programı

Android Tablet için geri dönüşüm kutusu, çöp kutusu programı mı arıyorsunuz? Android Tabletten istemeden bir dosya sildiniz veya sildiğiniz bir dosyayı tekrar geri yüklemek istiyorsunuz. Bilgisayarlarda olduğu gibi sildiğim dosyayı geri dönüşüm kutusundan tekrar geri yüklemek istiyorum diyorsanız yardımcı olacak bir program mevcut.

Android Tabletten sildiğiniz bir dosyayı artık geri getirmek mümkün değil. Çünkü geri dönüşüm kutusu gibi bir özellik olmadığı için silinen dosyalar artık geri getirilemiyor. Bilgisayarda olduğu gibi, Android Tablette de geri dönüşüm kutusu ayarlayabilirsiniz.

Android Recycle Bin adındaki ücretsiz ve Türkçe uygulama sayesinde artık Android Tablette geri dönüşüm kutusu olacak. Android Recycle Bin uygulaması sildiğiniz dosyaları bir yerde tutan ve tekrar geri yükleme imkanı sunan ücretsiz ve Türkçe bir programdır.

android silinen dosyalari kurtarma

Artık rahatlıkla dosya silebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak;

Android Recycle Bin Uygulama Özellikleri

Ses / video / resim dosyalarını ve daha fazlasını (tüm yaygın bilinen türleri) koruma. Internet bağlantısı gerekmez. Dahili / Harici / USB depolama koruması. Güvenli dosya silme yöntemi. Düşük pil tüketimi. Düşük kaynak tüketimi. Cihazınızdaki superuser (\ root \) olması gerekmez. Özgün yolu üzerinde, silinen dosyaları kurtarır.

Cihazınızda silinmiş verileri saklar. En iyi kullanıcı deneyimini sunmak için tasarlanmıştır. Çoklu cihazların algılama, filtreleme, dosya arama sağlar. Belgeleri ad, boyut ve türüne göre sıralar. Hızlı tek bir tıklama ile Geri Dönüşüm Kutusu’nu boşaltmayı sağlayan Widget içerir. Siler ve tek ve çoklu olarak geri yükler.

Tüm silinen dosyalar, Android Geri Dönüşüm Kutusu içinde saklanır ve daha sonra kendi özgün yolu ile onları geri yüklemek mümkün olacaktır.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Tablet Geri Dönüşüm Kutusu Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status