Android için Letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat uygulaması

İkinci el eşyaları alıp satmak için bir ortam oluşturan ve 2. el ile ilgilenen herkes bir araya toplayan Letgo‘nun Android mobil cihazlar ile uyumlu sürümüdür. Bu Letgo uygulamasının resmi sürümüdür. Evinizdeki herhangi bir eşyanın resmini çekin ve Letgo uygulamasına yükleyin anında satışa çıkarılsın. Bir dakikadan daha az bir sürede eşyanız satışa çıkarılsın.

Reklamlarında eşyaların satışının ne kadar kolay olduğunu görmüşüzdür. Aynı şekilde eşyanızın resmini çekerek ve kolay bir şekilde satışa çıkarabilirsiniz. Aynı şekilde aradığınız bir eşyayı kolayca bulun ve satın alın.

Letgo uygulaması ile ikinci el pazarı Android telefonunuzda olsun. Alıcı ve satıcılar için pek çok faydası vardır. Ayrıca Facebook, Whatsapp uygulamalarında ürünü paylaşarak daha hızlı satılmasını sağlayabilirsiniz. Facebook veya e-posta ile kolayca üye olarak alışverişe başlayabilirsiniz.

android-letgo-uygulamasini-indir

Araba ve motosiklet; elektronik; giyim ve aksesuar; bebek ve çocuk; spor, eğlence ve oyunlar; ev ve bahçe; film, kitap ve müzik gibi pek çok kategoride ürün sayfası oluşturabilirsiniz.

Letgo uygulaması Android 4.1 ve üzeri sürümler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Letgo Uygulamasını İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status