August 13, 2022


Android için Retrica uygulaması

Retrica, fotoğraflara canlı filtreler ve efektler uygulayarak daha güzel hale getirmek ve paylaşmak için yardımcı olan Android telefon ve tabletler için ücretsiz bir uygulamadır. Android cihazdaki fotoğraflara veya kameradan çekeceğiniz fotoğraflara birbirinden güzel canlı filtreler uygulayabilirsiniz. Anı yakala özelliği ile Android kamerasından fotoğraf ve video yakalayın ve Instagram, Facebook üzerine paylaşabilir veya Messenger, Whatsapp arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Kısacası Retrica uygulaması fotoğraf ve video çekmek, fotoğrafları güzelleştirmek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz harika bir uygulamadır.

android-retrica-uygulamasini-indir

Fotoğraf kolajları oluşturmak içinde yardımcı olan uygulama eğlenceli layoutlarla kendi fotoğraf kolajınızı oluşturabilirsiniz. Editörü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraflarınızı düzenleyerek daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Sosyal ağlarda hikayenizi paylaşabilirsiniz. Hazırladığınız hikayeleri mesaj olarak gönderebilir, Facebook, Instagram üzerine paylaşabilir, Messenger ve Whatsapp arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Retrica, Google Play Store üzerindeki en iyi fotoğrafçılık uygulamalarından biridir. Diğer uygulamalardan farklı özelliklerde içermektedir. Retrica uygulaması ile hızlı ve kolay bir şekilde güzel fotoğraflar, kolajlar, videolar ve hatta GIF’ler oluşturabilirsiniz. 100’den fazla gerçek zamanlı filtre ile ekranda gördüğünüz görüntüyü yakalayın ve istediğiniz filtreyi uygulayın.

Özçekim sevenler için kullanılabilecek harika bir uygulamadır. Android telefonunuzu özçekim kütüphanesine dönüştürebilirsiniz. Selfie fotoğrafları daha güzel hale getirmek için hemen Retrica uygulamasını indirin ve kullanmaya başlayın. Hazırladığınız kolajları, videoları veya filtre uyguladığınız fotoğrafları sosyal ağlara anında yükleyin. Ayrıca Whatsapp resimleri içe aktarabilirsiniz.

Retrica uygulaması Android 4.0.3 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirin.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android İçin Retrica Uygulamasını İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status