August 14, 2022


Android için Mobile Legends: Bang Bang oyunu

Android için Mobile Legends: Bang Bang, League of legends oyununa benzer geliştirilen bu ücretsiz oyunda LOL oyuncuları ustalığını gösterecek. Aynı rekabet özelliği taşıyan, görsellik ve karakterler açısından LOL oyununa çok benzemektedir. Aynı düzeyde bir oyun değil elbet ancak Android telefon ve tabletinde LOL oynama keyfi yaşamak isteyenler için geliştirilmiş güzel bir oyundur.

Mobile Legends: Bang Bang oyununda sizleri neler bekliyor:

Klasik MOBA Haritaları, 5e5 Savaşlar: Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı savaşmak için 5e5 savaşlar var. Elbette oyunun amacını bilen bilmektedir. Düşmanının kulesini almanız gerekir, bunun içinde 3 hatta savaşmanız gerekiyor. 4 adet orman bölgesi. 18 savunma kulesi. 2 vahşi Boss. Yenilenmiş klasik MOBA haritalarını tamamlayın. 5e5 mücadelelerle dolu insan insana savaşlar. MOBA oynanabilirliğine destansı bir dönüş.

android-icin-mobile-legends-bang-bang-oyunu-indir android-icin-mobile-legends-bang-bang-oyunu-indir-1

Takım çalışması ve strateji ile kazanın: Hasarları savuşturun, düşmanı kontrol edin ve takım arkadaşlarınızı iyileştirin. Tanklardan, savaşçılardan, büyücülerden, nişancılardan, suikastçilerden ve iyileştiricilerden birini secin takımınızı oluşturun ya da MVP ile eşleştirin. Sürekli yeni kahramanlar ekleniyor.

Adil Savaşlar, Takımınızı Zafere Taşıyın: Klasik MOBA’larda olduğu gibi eğitin ve özellikleri geliştirin. Kazananlar ve kaybedenler, rekabetçi oyun deneyimi için adil ve dengeli bir platformdaki yetenek ve kabiliyetlere dayanarak belirlenir.

android-icin-mobile-legends-bang-bang-oyunu-indir-2 android-icin-mobile-legends-bang-bang-oyunu-indir-3

Basit Kontroller, Kolay Ustalaşma: Solda bir sanal joystickle ve sağda yetenek tuşları ile bir usta olmak için tek ihtiyacınız 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme sizi şaşırtacak. Asla ıskalamayın. Ve sadece savaşın heyecanına odaklanmanızı sağlayacak bir tıkla-donan sistemi.

10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar: Eşleşmeler sadece 10 saniye alır, ve savaşlar 10 dakika sürer, sessiz ve erken seviye yükselmesi ile direkt yoğun savaşlara geçilir. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrar eden “farm” olayları, daha fazla heyecan verici eylemler ve yumruğunuzu havaya kaldıracak zaferler. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, telefonunuzu alın, ateşi yakın ve kendinizi bu yürek hoplatan MOBA yarışmasında bulun.

Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Desteği: Birçok MOBAs oyununda, kopan bir bağlantı takımınızı kendi başına bırakmak demektir, fakat Mobile Legend’in güçlü tekrar bağlanma sistemiyle beraber, bağlantınız kopsa bile saniyeler içinde savaşa dönebileceksiniz. Ve eğer çevrimdışıysanız, 5e4 durumundan sakınmak için karakteriniz Yapay Zeka sistemimiz tarafından kontrol edilecektir.

Mobile Legends: Bang Bang ücretsiz oyun Android 4.0.3 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android İçin Mobile Legends: Bang Bang Oyunu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status