Android Konuşan Robot-Sanal Arkadaş uygulaması

Konuşan Robot-Sanal ArkadaşAndroid mobil cihazlar için ücretsiz bir uygulama. Konuşan Robot sizinle konuşuyor ve verdiğiniz komutları yerine getirip Android cihazınızı yönetmenizi sağlayarak size her konuda sesli bilgiler veriyor. Dediklerinizi tekrarlayabiliyor. Ücretsiz olarak Android mobil cihazınıza hemen yükleyebilirsiniz.

“SORU Arkadaşın kim CEVAP Robot” şeklinde söyleyerek soru ve cevabı öğretin. Elle girip düzenlemek için robot simgesini tıklayın.  Robotun “anlamadım” dediği soruları bu şekilde öğretebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda Google aramasını, “Bana Getir” diyerek yapabilirsiniz.

Robot, söylediklerinizi farklı dillere, sesli olarak çevirebiliyor. Çeviri için önce dili söyleyip daha sonra çevireceğiniz metni söyleyin.
Örneğin İngilizce’ye çevirmek için: “İngilizce Seni Seviyorum” şeklinde önce dili sonra metni söyleyin. Diğer diller için kelimlerden önce Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca demeniz yeterli olacaktır. Robota ilk kurulumda kendinizi tanıtmayı unutmayın.

Konuşan Robot-Sanal Arkadaş uygulaması Android 2.3 ve üzeri sürümlerinde çalışır.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android İçin Konuşan Robot İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status