August 13, 2022


Android İçin IObit Applock – Yüz Kilidi Uygulaması

IObit Applock, Android telefon ve tabletler için gizlilik ve veri güvenliği sağlamak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe uygulama. Uygulama bu alanda bir devrim yaptı diyebiliriz. Sunduğu kaliteli ve faydalı özelliklerin yanı sıra hiçbir reklam içermez. Uygulama ve bildirim kilidi, yüz kilidi ve diğer bir kaç güvenlik özellikleri ile Android cihazdaki veriler güvende olacaktır.

Google Play Store üzerinde Obit Applock – Yüz Kilidi olarak geçmektedir. Şimdi anlatacağımız özellikleri okudukça sizde bu uygulamayı hemen yüklemek isteyeceksiniz. Bunu tekrar söylemek istiyorum herhangi bir ücret ödemek yok ve reklam içermiyor.

Uygulama kilidi sayesinde galeri, video ve sosyal uygulamaları kilitleyerek size özel mesajlara, fotoğraflara ve videolara erişilmesini önleyin. Oyun ve alışveriş uygulamaları kilitleyerek sizin adınıza başkalarının alışveriş yapmasını engelleyebilir ve özellikle de çocuklarınızın yanlışlıkla alışveriş yapma ve uygulama içi satın alma durumlarını önleyebilirsiniz.

android-icin-iobit-applock-turkce-indir

Aklınıza gelebilecek her şey işte. İşiniz, bankanız vb ile ilgili uygulamaları kilitleyerek istenmeyen erişimleri engelleyebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini ve gizliliğini korumak adına faydalı olacaktır.

Bildirim kilidi sayesinde özellikle mesajlaşma, sohbet ve sosyal uygulamalardan gelen bildirimleri meraklı gözlerden gizlemek için yardımcı olacaktır. Örneğin Whatsapp veya Instagram hesabınızla ilgili bildirim geldiğinde üst kısımda ne olduğunu görebiliyoruz. Başkalarının bu bildirimleri görmesini kolayca engelleyebilirsiniz.

Yüz kilidi, gizliliğini korumak için bir diğer güvenlik özelliğidir. Kişisel uygulamalara kolayca erişim sağlamak için yüz kilidini kullanın. Yüz doğrulaması yapılmadan belirlediğiniz uygulamalara erişim sağlanmasın. Şifre kaybetme derdi yok. Ayrıca bundan daha iyi koruma sağlayacak bir şey var mı?

Aldatma kilidi, uygulamada en çok hoşuma giden özellik oldu. Resimle Örtme sayesinde tüm kilitli uygulamaların üzerini kendi resminiz ile kapatabilirsiniz. Zorla Durdurma, uygulamalara erişmeye çalışanlar için sahte çökme ekranı gösterir. Arama Örtme, tüm kilitli uygulamaları bilinmeyen arama ekranı ile gizler. Size bir çağrı geliyormuş gibi gösterir. Kırık Ekran, tüm kilitli uygulamaları belilenmiş bir resim ile gizler. Resmi kaldırmak ve uygulamaların kilidini açmak için cihazınızı sallayın.

android-icin-iobit-applock-turkce-indir-1

İzinsiz Girene Özçekim bir diğer güzel özelliğidir. Kilitli uygulamalarınıza veya ayarlarınıza girmeye çalışanların fotoğrafını çekerek kim olduğunu öğrenmenizi sağlar. Özelinizi araştırmaya çalışanlar artık yakayı ele verecek hem de delilleriyle.

Simge değiştirme ana ekranda IObit Applock’un simgesini alarm saati, hava durumu ve hesap makinesi ile değiştirin. IObit Applock uygulamasının ortaya çıkmasını engellemek için başka bir uygulama gibi davranmasını sağlayabilirsiniz.

Evet, IObit Applock uygulaması her şeyi en ince detayına kadar düşünmüş ve tasarlamış. Çok başarılı bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Sizde Android cihazınızdaki uygulama ve verilerin güvenliğini sağlamak için bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği de sunmaktadır.

IObit Applock uygulaması Android 4.0.3 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android İçin IObit Applock Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status