Android İçin Gerçek 3D Motor Yarışı Oyunu

Gerçek bir motor yarışı 3D, Android telefon ve tablet için ücretsiz olarak sunulan ücretsiz motor yarışı oyunudur. Üç boyutlu oyun gerçek bir motor yarışındaymış gibi hissetmenizi sağlıyor. Dünyanın en iyi motosiklet pistlerinde yarışarak kalitenizi gösterin.

Her yarışta para ödülleri kazanacaksınız. Kazandığınız para ödülleri ile motosikletinizi geliştirin. Her parçaya özgü geliştirme seçenekleri mevcuttur. Motosikletinizin daha hızlı gitmesini sağlamak, kontrolünü daha kolay hale getirmek ve yol tutuculuğunu artırmak için bu geliştirmeler çok önemlidir. Ayrıca yeni motosikletler alabilirsiniz. 10 farklı motosiklet mevcuttur. Her birinin kendine özgü kalitesi vardır. Sizde görsel olarak hoşuna gideni geliştirebilirsiniz.

android-icin-gercek-3d-motor-yarisi-oyunu-ucretsiz-indir android-icin-gercek-3d-motor-yarisi-oyunu-ucretsiz-indir-1

Oyunda 9 yarış pisti mevcuttur. Yarışırken yarış pistini ve yarış pistinde hangi konumda olduğunu görebilirsiniz. Kaç km hızla gittiğinizi, sıralamada kaçıncı olduğunuzu ve kaçıncı turda olduğunu ile ilgili bilgileri görebilirsiniz. Bunların yanı sıra birbirinden zevki 3 oyun modu mevcuttur.

Dünya şampiyonluğunu kazanmak için en iyi biniciler ile yarışın. Adrenalin tutkunları ve motosikletin o motor sesini sevenler için güzel bir oyun. Oyunun kaliteli olduğunu söylemek gerekir. Dinamik aydınlatma efektleri ve gerçekçi 3D grafikler ile motosiklet sürmenin tadını çıkarın.

android-icin-gercek-3d-motor-yarisi-oyunu-ucretsiz-indir-2 android-icin-gercek-3d-motor-yarisi-oyunu-ucretsiz-indir-3

Yeni güncellemede karşılaşılan çökme sorunları ortadan kaldırılmıştır.

Gerçek 3D Motor Yarışı Oyunu, Android 2.1 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android İçin Gerçek 3D Motor Yarışı Oyunu Ücretsiz İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status