October 5, 2022


Android İçin Flow Free: Hexes Oyunu

Flow Free: Hexes, Android telefon ve tablet için geliştirilen ücretsiz bulmaca oyunudur. Eski sürümlerini bir çok kişi oynamıştır. Oyundaki amaç, bir Flow oluşturmak için boru ile eşleşen renkleri birbirine bağlamak. Renkleri birbirine bağlarken diğer renklerle kesişmemesi gerekiyor. Bunun için tek doğru yolu bulmanız gerekiyor.

Oyunun ilk sürümü Flow Free: Bridges oyununu oynadım ve gerçekten çok keyif almıştım. Aklınızı biraz yormanız gerekiyor. Elbette başlangıçta biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Oyuna alıştıktan sonra seviyeleri hızlı hızlı geçebilirsiniz. Hatta bir noktadan sonra çok basit gelmeye başlıyor.

android-icin-flow-free-hexes

Her seviye biraz daha zor olmaktadır. Her seviyede bazı yardımcı araçlar da verebiliyor. Mesala iki renk bağlantısının birbiri üzerinden geçmesini sağlayacak köprü olabiliyor. Köprü veya yardımcı herhangi bir araç yoksa, hiçbir renk birbiri üzerine gelmeden bölüm tamamlanıyor demektir.

İki tane aynı renkli noktalar yer alacak. Renkli noktaları aynı renge sahip noktaya ulaştırmanız gerekiyor. Time Trial oyun modunda yüzlerce seviyeyi geçmek için zamana karşı yarışıyorsunuz. Ya da dilerseniz Flow Free modunda zaman sınırlaması olmadan rahatlıkla oynayabilirsiniz.

android-icin-flow-free-hexes-1

Flow Free: Hexes oyununda 1000’den fazla seviye mevcuttur. Günlük bulmacalar da olacaktır. Her gün yeni seviyeler sizleri bekliyor. Temiz, renkli grafik ve eğlenceli ses efektleri ile başarılı bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Flow Free: Hexes oyunu Android 4.0.3 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android İçin Flow Free: Hexes Ücretsiz Bulmaca Oyunu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status