August 11, 2022


Android İçin Flow Free: Bridges Oyunu

Flow Free: Bridges, Android telefon ve tablet için geliştirilen ücretsiz en iyi bulmaca oyunlardan biridir. Oyun bu alanda tasarlanmış en kaliteli ve keyif verici oyundur. Oyun karmaşıklıktan uzak çok basit şekilde oynamanızı sağlıyor. Oyunda yapmanız gereken aynı renk boruları birbirleri ile birleştirmek, ancak diğer renklerle çakışmaması gerekiyor. Bunun için en doğru yolu seçmeniz gerekiyor. Hadi bakalım kolay gelsin.

Flow Free: Bridges oyununu çok kez oynadım ve gerçekten çok keyif alıyorum. Sadece kafayı biraz çalıştırmak gerekiyor. Elbette başlangıçta biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Oyuna alıştıktan sonra seviyeleri hızlı hızlı geçebilirsiniz. Hatta bir noktadan sonra çok basit gelmeye başlıyor.

android-icin-flow-free-bridges

Her seviye biraz daha zor olmaktadır. Her seviyede bazı yardımcı araçlar da verebiliyor. Mesala iki renk bağlantısının birbiri üzerinden geçmesini sağlayacak köprü olabiliyor. Köprü veya yardımcı herhangi bir araç yoksa, hiçbir renk birbiri üzerine gelmeden bölüm tamamlanıyor demektir.

İki tane aynı renkli noktalar yer alacak. Renkli noktaları aynı renge sahip noktaya ulaştırmanız gerekiyor. Time Trial oyun modunda yüzlerce seviyeyi geçmek için zamana karşı yarışıyorsunuz. Ya da dilerseniz Flow Free modunda zaman sınırlaması olmadan rahatlıkla oynayabilirsiniz.

android-icin-flow-free-bridges-1

Flow Free: Bridges oyununda 1500’den fazla seviye mevcuttur. Günlük bulmacalar da olacaktır. Her gün yeni seviyeler sizleri bekliyor. Temiz, renkli grafik ve eğlenceli ses efektleri ile başarılı bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Flow Free: Bridges oyunu Android 4.0.3 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android İçin Flow Free: Bridges Ücretsiz Bulmaca Oyunu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status