Android için Highway Racer – Araba Yarışı oyunu

Highway Racer – Araba Yarışı, Android telefon ve tablette eğlenceli ve aksiyon dolu yarış yapmak isteyenler için ücretsiz araba yarışı oyunu. Sıradan araba yarışlardan farklı olarak, trafikte makas ve slalom yapabilirsiniz. Highway Racer (HWR) oyunu size bu heyecanı yaşatmak için geliştirilmiş güzel bir oyundur.

Araba yarışı oyunlarda mevcut olan temel özellikleri içermektedir. Birbirinden güzel hızlı spor arabaları arasında seçim yapabilir, araba rengini, jantını değiştirebilir manevra, fren ve hızlanma kabiliyetlerini artırabilirsiniz. Zorlu otobanda ne kadar süre ve ileri gitseniz daha yüksek puanlar kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralara ile daha hızlı arabaların kilitlerini açabilir ve araba özelliklerini artırabilirsiniz. Modifiye seçeneklerininde yer aldığı oyun sizi sıkmadan devam edecektir.

android-highway-racer-araba-yarisi-oyunu-indir android-highway-racer-araba-yarisi-oyunu-indir-1

Güncellenmiş sürümlerine polislerden kaçma modu eklenmiştir. Hız limitini aştığınızda hemen polisler peşinize düşüyor ve önünüzü kesmeye çalışıyor. Araba yarışlarında en çok sevilen özelliklerden biridir. Oyuncuların neredeyse hepsi, polisten kaçışın keyifli olduğu için hız limitlerini aşar ve daha aksiyonlu bir oyun oynamak ister. Şehiriçi ve şehirdışı farklı otobanlar seçebilirsiniz. Traffic Racer benzeri özellikler içermektedir. Sadece gidiş, gidiş ve geliş, ters yön gibi oyun modlarında yarışabilirsiniz. Her modun kendine özgü rekor tabelası ayrıdır.

Traffic Racer’dan farklı olarak keskin yokuşlar, inişler, sağa ve sola dönen yollar vardır. Gerçekçiliği ile oyunun içerisine çekiyor. Google Play Service aracılığıyla diğer oyun yarışçıları ile yarışabilirsiniz. Sizden üst derecedekilere meydan okuyarak kabiliyetinizi diğer oyunculara da gösterebilirsiniz.

Otomatik hızlanma seçeneğini kullanarak ekranda herhangi bir yere tıklamadan yarışabilirsiniz. Hareket sensörü veya dokunarak yönlendirme ile de arabayı kullanabilirsiniz. Makas tutkunların seveceği oyunlardan biridir. Yakın geçişlerde ekstra puanlar alabilirsiniz.

Highway Racer – Araba Yarışı oyunu Android 4.0 ve üzeri sürümleri ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Highway Racer – Araba Yarışı Oyunu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status