August 15, 2022


Android Çarkıfelek (Türkçe) Uygulaması

Yıllardır izlediğiniz Çarkıfelek yarışması artık mobil cihazlarda. Android telefon ve tablet için tasarlanmış Çarkıfelek (Türkçe) uygulaması ile oyunun keyfini her an yaşayabilirsiniz. Klasik oyun, zamana karşı yarış, 2 oyuncu oynayabilirsiniz.

Seçilen kategorideki cümleleri ve kelimeleri doğru tahmin etmeniz gerekiyor. Ülke, film, atasözü, sport, hayvan ve gıda kategorilerde yarışabilirsiniz. 2 oyuncu gerçekten çok heyecanlı olmaktadır. Her oyun aynı cümle için yarışmakta ve ilk doğru tahmin eden yarışmayı kazanır. Tahmin ettiğiniz harflerden kaç tane olduğunu göstermektedir. Çarkı çevirmek için ekranı dokunun. Rekorlar kırdıkça yeni rekor bilgisini göreceksiniz.

Cümle için tahin ettiğiniz sessiz harfleri seçmeden önce çarkı çevirmeniz gerekir. Çark durduğunda üzerinde durduğu puanı almak için seçtiğiniz harfin cümle içinde çıkması gerekiyor. Tek başınıza oynayabilir veya arkadaşınızla rekabet edebilirsiniz. Şimdilik 6 kategori yer almaktadır. İlerleyen zamanda kategori sayısı artacaktır.

android-carkifelek-turkce-uygulamasini-indir

Çarkıfelek (Türkçe) uygulaması Android 2.3 ve üzeri sürümler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Çarkıfelek (Türkçe) Uygulamasını İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status